Ryzen 7 3750H Valorant düşük FPS

Bunu çift kanal yapmalısınız. Cpu-z programından memory ve spd bölümünün ekran görüntüsünü atabilir misiniz ?
Arkadaşlar laptopu direkt iade edebilir miyim 3 aylık?
Arkadaşlar laptopu evkurdan 3 ay önce aldım iade edebilir miyim 80 70 görüyor yeter artık.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-09-22 182439.png
    Ekran görüntüsü 2020-09-22 182439.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 48
  • Ekran görüntüsü 2020-09-22 182622kjkk.png
    Ekran görüntüsü 2020-09-22 182622kjkk.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Cihazdaki RAM'ler çok yüksek CL değerine sahip. Garantisine bir şey diyemem. Ama neden yapayım ki sorusu çok saçma geldi çünkü konu sahibisiniz ve yardım arıyorsunuz. Konuyu ne için açtınız?

Yanlış anlaşılma olmasın sebebini merak ettim farkları ne diye CL değeri tam olarak ne bilmiyorum RAM konularında birazcık cahilim. Sahip olduğum RAM çok mu kötü? Attığım fotoğrafta arkada birkaç tane program açıktı. Attığınız Ramlerde cl değeri 16 iken bende 17 olarak gözüküyor bunlar fazla fark eder mi ?

Son düzenleme:
Her türlü RAM takmanız gerekeceğinden çift modül aynı bellekleri kullanmak mantıklı. Zaten sizde tek modül 16 GB RAM var. Bundan dolayı satın ve dediğimi alın dedim. Belki bu RAM'ler daha iyi olabilir. Forumdaki daha bilgili kişiler sana daha iyi yardımcı olacaktır.

Her türlü RAM takmanız gerekeceğinden çift modül aynı bellekleri kullanmak mantıklı. Zaten sizde tek modül 16 GB RAM var. Bundan dolayı satın ve dediğimi alın dedim. Belki bu RAM'ler daha iyi olabilir. Forumdaki daha bilgili kişiler sana daha iyi yardımcı olacaktır.
Malesef benim işlemcim max. 2400 mhz ram destekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı