Ryzen 7 3800X için sıvı soğutma önerisi

hertyss

Centipat
Başlıkta da belirttiğim gibi Ryzen 7 3800X işlemcim var. Mevcut sistemde Masterliquid 120ML sıvı soğutma ile kullanıyorum ancak sıcaklardan dolayı 85-90 dereceleri görüyor. Sıcaklık sorununu tamamen ortadan kaldıracak bir sıvı soğutma önerisi istiyorum. Bütçem 3 ila 3,5 k arasında. Kullandığım kasa Masterbox TD500. Önerilerinizi bekliyorum.

Bunu al geç. Ben de kullanıyorum Ryzen 5 7600X'i rahat soğutuyor.

Yalnız kasaya takarken zorlanacaksın büyük ihtimalle. Ben de TD500'e taktım, ön tarafındaki fan kabloları biraz sıkıntı çıkarıyor.

Corosair pek bilmiyorum iyi diyorlardı.

Bunu al geç. Ben de kullanıyorum Ryzen 5 7600X'i rahat soğutuyor.

Yalnız kasaya takarken zorlanacaksın büyük ihtimalle. Ben de TD500'e taktım, ön tarafındaki fan kabloları biraz sıkıntı çıkarıyor.

Sonuç olarak takılabiliyorsa sorun olmaz hocam, 360 mm mi önerirsiniz 240 mm mi? Performans açısından aralarındaki fiyat farkına değer mi sizce.

Corosair pek bilmiyorum iyi diyorlardı.
240mm ile 360mm arasında fiyat farkına değecek bir fark var mı sizce hocam

Sonuç olarak takılabiliyorsa sorun olmaz hocam, 360 mm mi önerirsiniz 240 mm mi? Performans açısından aralarındaki fiyat farkına değer mi sizce.
Şu an bu fiyatta böyle 360mm bulamazsınız zaten. Lian Li Galahad veya Arctic Liquid Freezer II almaya kalksanız 4500-5500 arasında değişiyor fiyatlar. Bu soğutucunun bunlardan geri kalır yanı yok.

Ben de burdan aldığım öneriyle satın almıştım 2800 liraya. Kalitelidir emin olabilirsiniz.

Şu an bu fiyatta böyle 360mm bulamazsınız zaten. Lian Li galahad veya Arctic Liquid Freezer II almaya kalksanız 4500-5500 arasında değişiyor fiyatlar. Bu soğutucunun bunlardan geri kalır yanı yok.

Ben de buradan aldığım öneriyle satın almıştım 2800 liraya. Kalitelidir emin olabilirsiniz.

Corsair H150 RGB nasıldır hocam?

Corsair H150 RGB nasıldır hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı