Çözüldü Ryzen 7 3800x ve MSI X470 Görüntü Gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

combation26

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirttiğim işlemciyi aldım. Sistemi bugün topladım ama görüntü alamıyorum, bunun nedeni BIOS güncellemesi midir eğer öyle ise bu sorunu nasıl aşabilirim? Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

MSI X470 Gaming Plus

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI'a yakıştıramadım, sen git B450 çipsetli anakartların yarısına BIOS Flashback desteği koy, X470'li anakartların sadece bir tanesine koy. Olacak iş mi ya? 😁 1. veya 2. nesil işlemci ile BIOS'u güncellemekten başka çare yok.

MSI'a yakıştıramadım, sen git B450 çipsetli anakartların yarısına BIOS Flashback desteği koy, X470'li anakartların sadece bir tanesine koy. Olacak iş mi ya? 😁 1. veya 2. nesil işlemci ile BIOS'u güncellemekten başka çare yok.
Doğru söylüyorsun valla
Evet, BIOS güncellemesi yapmanız gerekiyor. Ya servise gönderip BIOS güncellemesi yaptırın ya da bir yerden 1 veya 2. nesil işlemci bulup güncelleme yapın.
Dediğinizi yaptım sorun çözüldü teşekkürler

Son düzenleme:
merhaba, ben de 3600x işlemci aldım açılış kapanış normal kullanımda sıkıntı yok ama oyunlarda fps alamıyorum. önceki işlemcim 2600x di ve düzenli olarak bios güncelleme yapardım en son ekim ayında bios güncelledim sonra kasım ayında 3600x i aldım. sorun güncelleme de mi yoksa başka birşey mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı