Ryzen 7 4800H laptopta düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

ozan010120230

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM
Ekran kartı
NVİDİA GTX 1660 Tİ
İşlemci
AMD RYZEN 7 4800H
Arkadaşlar çoğu oyunda düşük FPS alıyorum RAM 8 GB ekran kartı GTX 1660 Ti işlemci Ryzen 7 4800H. Ekran kartı çok düşük kullanılıyor ayarları yükseltiyorum kullanım artıyor ama FPS yetmiyor artıyor dediğim de % 70e falan çıkıyor. Düşüğe alıyorum %20 kullanılıyor ve FPS 25 30 V-Sync dikkat ediyorum ve çoğu şey maksimum performansta 1 senedir çözemedim laptop kullanıyorum. NVIDIA ayarlarında dikkat edebileceğim bir yer var mı? Ve bu sorunumu nasıl çözerim arkadaşlar RAM'den dolayı mı acaba?

Arkadaşlar çoğu oyunda düşük FPS alıyorum RAM 8 GB ekran kartı GTX 1660 Ti işlemci Ryzen 7 4800H. Ekran kartı çok düşük kullanılıyor ayarları yükseltiyorum kullanım artıyor ama FPS yetmiyor artıyor dediğim de % 70e falan çıkıyor. Düşüğe alıyorum %20 kullanılıyor ve FPS 25 30 V-Sync dikkat ediyorum ve çoğu şey maksimum performansta 1 senedir çözemedim laptop kullanıyorum. NVIDIA ayarlarında dikkat edebileceğim bir yer var mı? Ve bu sorunumu nasıl çözerim arkadaşlar RAM'den dolayı mı acaba?
Tek kanal RAM yuzunden.

Mafia definitve Edition, Tomb Raider, Need for Speed Heat, PUBG, Sea of Thieves.
Hiçbir oyunda % 85'in üstünde görmedim Max o kadar.

Driver güncel en iyisi format atayım BIOS bayağıdır güncellemedim.
RAM de ekleyeceğim de

Kingston 8 GB DDR4 3200MHz CL22 notebook RAM'i KVR32S22S8/8​

Önerdiler fakat benim RAM de Micron çip kullanılıyor özellikler aynı bu şekilde RAM'in markasıda Micron Technology yazıyor bu RAM'de hangi marka çip kullanılıyor ve farklıysa sıkıntısız çalışır mı*

Driver güncel en iyisi format atayım BIOS bayağıdır güncellemedim.
RAM de ekleyeceğim de

Kingston 8 GB DDR4 3200MHz CL22 notebook RAM'i KVR32S22S8/8​

Önerdiler fakat benim RAM de Micron çip kullanılıyor özellikler aynı bu şekilde RAM'in markasıda Micron Technology yazıyor bu RAM'de hangi marka çip kullanılıyor ve farklıysa sıkıntısız çalışır mı*

Bu konuda bilgim yok, başka bir başlık açmanızı öneririm

Geri
Yukarı