Ryzen 7 5800H işlemci 90 dereceleri görüyor

Hocam o zaman siz laptopu bana verin, sizde kurtulmuş olursunuz jhfgdghfdgh
Uxudjdjd bakariz hocam

Laptop olduğu için normal. Bende 4800H modelini kullanıyorum ve ilk aldığım günden beri 90C altı çalışmıyor zaten. Performans düşüşü olmadığı sürece sıcaklık dert edilecek bir şey değil. Performans düşmeye ve GHZ dalgalanmaya başlayınca artık bir çözüm üretmek gerekir. Bir sorun yaratmıyorsa yola devam :D.
Hocam FPS düşüşu yok ama 95 derece ve üstüne ciktiginda insan korkuyo turboyu kapattığımda ise drop vs olmaya başlıyor hafiften

Uxudjdjd bakariz hocam

Hocam FPS düşüşu yok ama 95 derece ve üstüne ciktiginda insan korkuyo turboyu kapattığımda ise drop vs olmaya başlıyor hafiften
Korkmayın hocam test olsun işte bakalım ne olabilir en fazla gibisinden. :D Fulleyin ne varsa ben sabit GHZ ve 97C ile drop yemeden RDR2 oynuyorum.

Son düzenleme:
Kasa: BitFenix Nova Mesh SE 600W 80+ Tempered Glass USB 3.0 ATX Siyah Mid Tower Kasa | ITOPYA
Anakart: MSI B450M-A Pro Max 4133 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart Fiyatı ve Özellikleri
Aldığım işlemci soğutucusu bu sizce olur mu anakart ve kasa uygun mu THERMALRIGHT Peerless Assassin 120 SE ARGB 66.17 CFM, TL-C12C-S 120mm PWM Fan, LGA 1700, AM4-AM5 İşlemci soğutucusu - inventus 5600X var bu arada arkadaşlar şimdiden teşekkürler. Anakartta ARGB desteği yok galiba. Onun icin yapabileceğim bir şey var mı?

benim sistem bu :D
pardon atmamışım attım sanıyordum
Soğutucu AM4 destekliyor, Anakart da zaten AM4 yani sıkıntı olmaz. Soğutucu da güzel yani.
Hocam fakat şöyle bir durum var sosyalde yenisiniz sanırım, başka bir konu altına o konu ile alakasız bir şeyler yazmak yasak. Ayrı konu açarsanız daha güzel olur sonra moderatör abiler kızmasın. :D

Soğutucu AM4 destekliyor, Anakart da zaten AM4 yani sıkıntı olmaz. Soğutucu da güzel yani.
Hocam fakat şöyle bir durum var sosyalde yenisiniz sanırım, başka bir konu altına o konu ile alakasız bir şeyler yazmak yasak. Ayrı konu açarsanız daha güzel olur sonra moderatör abiler kızmasın. :D
anladım teşekkür ederim kasa da destekliyor demi

Yeni konular

Geri
Yukarı