Ryzen 7 5800x3D, RTX 3060 OC sisteme 650 watt PSU yeter mi?

Aerocool ASUS gibi daha bilindik markaları önerir misiniz adını duymadığım markalar ne kadar kaliteli olsa da içim rahat etmiyor.
Bir de şuan ki PSU'yu satsam ne kadar eder 4 aylık daha?
High Power, Adata ülkemizde çok bilinen markalar ama tabi ki öneririm. Elinizdeki PSU için bir şey diyemiyorum.

İnternette kronik bir problem göremedim, katman listesinde yok. Markaya güvenerek attım.
Kronik bir problemi yok ancak donanımsal olarak muadillerinden geride.
Bu sisteme o denli bir güç kaynağı gerekmiyor ancak şu an çok ucuz olduğu için şu modeli direkt alırdım.

Kronik bir problemi yok ancak donanımsal olarak muadillerinden geride.

Bu sisteme o denli bir güç kaynağı gerekmiyor ancak şu an çok ucuz olduğu için şu modeli direkt alırdım.
Amazon harici sitelerde 2400 tl den başlıyor bu kadar uygun olması bir tereddüt ettirmedi değil daha önce hiç amazondan alışveriş yapmadım herhangi bir sorun çıkmaz değil mi?

Amazon harici sitelerde 2400 TL'den başlıyor daha önce hiç Amazon'dan alışveriş yapmadım herhangi bir sorun çıkmaz değil mi?
İndirimde olduğu için hocam. Amazon Germany'den alışveriş yapıp da memnun kalmadım diyenine cok az rastladım.

İndirimde olduğu için hocam. Amazon Germany'den alışveriş yapıp da memnun kalmadım diyenine cok az rastladım.
İndirimin bitmesi ne kadar sürer tahmini haftaya maaşımı alacağım anca o zaman alabilirim böyle bir fırsatı kaçırmak istemiyorum.
@BerkayZ87 Hocam bir de son olarak şuanki psu yu satsam ne kadar eder daha 4 aylık Gamepower 650 W Horizon Gaming RGB Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı