Ryzen 7 7700X alınır mı?

• Konuyu başlatan Nawr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 7B
Hiçbir sitede göremedim ben böyle bir şey.
incehesap sitesinde var ve amd yetkili satıcılarında tgeknobiyotik yetkili satıcı olarak gozukuyor ama sitede bu konuyla ilgili hiçbir şey bulamadım

Soğutucu bu daha iyi olur.
Wi-Fi gerekli değilse anakart olarak bu daha iyi olur.
RAM olarak az daha arttırıp bunu alırsanız iyi olur.
Kasayı sanırım hoşunuza gittiği için öyle seçtiniz daha iyileri var ancak hoşunuza gittiyse oda güzeldir.
Ayrıca seçtiğiniz PSU sesli çalışan ve cw sorunlu bir PSU sorun olmaz derseniz alabilirsiniz sorun olacaksa bunlara bakın.
Hocam yanlış goruyorum galıba attıgınız anakarta AM5 yazmıslar fakat bellek ddr4 3200 mhz yazmıslar

İncehesap sitesinde var ve AMD yetkili satıcılarında tgeknobiyotik yetkili satıcı olarak gozukuyor ama sitede bu konuyla ilgili hiçbir şey bulamadım

Hocam yanlış goruyorum galıba attıgınız anakarta AM5 yazmıslar fakat bellek DDR4 3200 MHz yazmıslar

Hatalı yazmışlardır önemli değil.

İncehesap sitesinde var ve AMD yetkili satıcılarında tgeknobiyotik yetkili satıcı olarak gozukuyor ama sitede bu konuyla ilgili hiçbir şey bulamadım.

Hocam yanlış goruyorum galıba attıgınız anakarta AM5 yazmıslar fakat bellek DDR4 3200 MHz yazmıslar.

İncehesap'la anlaşmalıdır o zaman bir oyun için 1000TL fazla vermeye gerek yok.
Benim de kafam karıştı AM5 anakartlarda DDR4 desteği yok normalde.

Ama 4400 MHz RAM olanagı varmıs arkadasların attığı Corsair RAM'ler 6000 MHz onları almayı dusunuyorum fiyatları ıyı gozukuyor.

Bu siteden anakart seçebilirsiniz.

@messinicocugu hocam sizinde fikrinizi alabilir miyim?

Attığınız bazı parçaları böyle yapın bence:

Yeni konular

Geri
Yukarı