Ryzen 7 7735HS GPU'su ile RTX 4060 sürücüleri çalışıyor

PrezeskV8

Centipat
Daha fazla  
İşlemci: Ryzen 7 7735HS
RAM: 16
GPU: RTX4050 6 GB
SSD: 1TB
Sorunum şu şekilde. Bilgisayarım Windows 11'di, Windows 10 formatı attım temiz bir şekilde. Daha sonra driverları kurup oyuna girdim. Hiçbir sorun yoktu. Ama şu an AMD işlemci ekran kartı ile NVIDIA ekran artı driverları çakşıyor ve oyuna hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Hata mesajı falan hiçbir şekilde yok oyunu oynayamıyorum. Üreticinin verdiği driverı kurunca sorunum kalkıyor (DDU ile kaldırıp). Fakat Windows bir süre sonra tekrar güncelliyor ve sorun tekrar teşkil ediyor. Çözemedim bir türlü yardımcı olabilecek var mı?

Hocam merhaba tekrardan denedim fakat hala aynı siteden AMD ekran kartı driverı kurunca sorun yok AMD kendi güncellediğinde hiçbir oyun açılmıyor ekran modu sürekli Optimus falan oluyor ne yapmam gerek benim?

Buradan AMD driver kurup NVIDIA da kurdunuz değil mi? Daha sonrasında da modu Ultimate moda aldınız mı?

1688226624645.png

Diğer oyunlarda sorunsuz çalışıyorsa Forza için hiçbir fikrim yok vallahi hocam ya.

Hocam bugün oyunu kaldırıp tekrar kurdum konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama belki bir fikriniz olur diye yazmak istedim verilen hatayı fotograf olarak iletiyorum. Cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim

Dosya Ekleri

• s6nade1.jpeg
    s6nade1.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 37
Forza sıkıntılı RTX 4xxx kartlarda düzgün çalışmıyor bildiğm kadarıyla, aynı sorundan müzdaribim.
hiç bir çözüm bulamadınız mı hocam oynayanlar var ama.. şanssız mıyız yoksa başka bir şey mi var canımı cok sıktı bu durum.
Bu sorunu ilk defa görüyorum hocam bende böyle bir hata çıkmadı hiç.
hocam asus _framework.exe hatası olunca bir bilginiz vardır diye düşünmüştüm. bu durum çok üzer beni :(

Geri
Yukarı