Ryzen 7 7800x3D için sıvı soğutucu önerisi

Alabiliyorsanız alın. Şahsen ben LS720 varken o kadar para vermezdim:

kasama 360mm uyuyor mu hocam ben baktim ama anlayamadim 360mm almayi dusunuyorum

Bu soğutucu nasıldır
En iyi 360mm soğutmalardan biridir.

Soğutma performansından dolayı sıvı tercih ediyorsan 3/1 fiyatına benzer soğutma kabiliyetine sahip kule fanlar da var haberin olsun.
Şahsen ben LS720 varken o kadar para vermezdim
LS720 yerine kule fan tercih etmek daha mantıklı.
Sıvı soğutma alınacaksa kalitelisi alınmalı.
kasama 360mm uyuyor mu hocam ben baktim ama anlayamadim 360mm almayi dusunuyorum

Ön tarafına takabilirsin, en azından öyle yazıyor.

En iyi 360mm soğutmalardan biridir.

Soğutma performansından dolayı sıvı tercih ediyorsan 3/1 fiyatına benzer soğutma kabiliyetine sahip kule fanlar da var haberin olsun.

LS720 yerine kule fan tercih etmek daha mantıklı.
Sıvı soğutma alınacaksa kalitelisi alınmalı.

Ön tarafına takabilirsin, en azından öyle yazıyor.

Kule tipi fan ile LS720 mi karşılaştırıyorsunuz? Deep Cool oldukça kaliteli bir markadır. Kalitesiz derseniz, bu işten anlamadığınız açıkça belli olur. İki soğutmanında birbirinden aşağı kalan bir yani yok. Sıcaklık değerleri çok yakın. LS720 daha şık duruyor. Ve iyi bir fiyat farkı var. Yaklaşık 2 kat ama o paraya değecek bir şey yok. 360mm isteyen biri için LS720 daha mantıklı F/P ürünü.

Kasama 360mm uyuyor mu hocam ben baktim ama anlayamadim 360mm almayi dusunuyorum

Ön tarafa uyar.

Kule tipi fan ile LS720 mi karşılaştırıyorsunz? Deep Cool oldukça kaliteli bir markadır. Kalitesiz derseniz, bu işten anlamadığınız açıkça belli olur. İki soğutmanında birbirinden aşağı kalan bir yani yok. Sıcaklık değerleri çok yakın. LS720 daha şık duruyor. Ve iyi bir fiyat farkı var. Yaklaşık 2 kat ama o paraya değecek bir şey yok. 360mm isteyen biri için LS720 daha mantıklı F/P ürünü.
Ayıp ediyorsun üzüldüm yani.

LS720 için dandik demedim, kule fan daha mantıklı dedim.
Yaklaşık yarı fiyatına satılan kule fanlar ile benzer soğutma performansına sahip.

Ne alacağı konu sahibinin kararı tipi hoşuna gider LS720 alır, tercih meselesi.

Ben sadece neyin ne olduğunu söylüyorum, bu işlemciler için sıvı soğutma para israfı.

Yaklaşık yarı fiyatına satılan kule fanlar ile benzer soğutma performansına sahip.

Ben sadece neyin ne olduğunu söylüyorum, bu işlemciler için sıvı soğutma para israfı.
Kule tipi fan ile LS720 mi karşılaştırıyorsunuz? Deep Cool oldukça kaliteli bir markadır. Kalitesiz derseniz, bu işten anlamadığınız açıkça belli olur. İki soğutmanında birbirinden aşağı kalan bir yani yok. Sıcaklık değerleri çok yakın. LS720 daha şık duruyor. Ve iyi bir fiyat farkı var. Yaklaşık 2 kat ama o paraya değecek bir şey yok. 360mm isteyen biri için LS720 daha mantıklı F/P ürünü.

Ön tarafa uyar.

Tesekkurler hocam, Kasama uymadigi icin evet uste takamam ama on tarafa sivi sogutucu takilmaz diye cok duydum o yuzden LS520 SE 240mm alip kasamin ust tarafina takmayi dusunuyorum tekrardan tesekkurler

Kasami 2 ay once hazir aldim, LS520 SE 240mm alicagim fakat montaj esnasinda var olan termal macunu silmeli miyim yerine yeni termal mi sikacagim

on tarafa sivi sogutucu takilmaz diye cok duydum
Takma takarsın da pek mantıklı olmaz, doğru dumuşsun.
LS520 SE 240mm alicagim fakat montaj esnasinda var olan termal macunu silmeli miyim yerine yeni termal mi sikacagim
Hayır yeni macun sürmene gerek yok üzerinde gelen macun dandik değil.

Ama süreceğim dersen silmen lazım.

Dünyanın en iyi hava soğutmasını da getirsen LS720 gözle görülür şekilde tokatlar. Hangi düşünceyle bunları söyledin anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı