Ryzen 7800x3D sıvı soğutucu önerisi

Bu sistemde 5800x3d var, başlıkta 7800x3d yazıyor. Ayrıca sıvı soğutmaların fiyatı düşük değil. Zaten 1 tane sıvı soğutma ekli, onun fiyatını alıyorlar. Diğerleriyle aradaki fark kapanıyor tabii ki.

Sıvı soğutmaların ekran görüntüsünü atabilir misin?

Ses problemini çok kafaya takmıyorsa soğutma performansı olarak LT720 daha iyi ve ucuz bir seçenek olacaktır.
Kasa linkini direkt attım ordan bakabilirsiniz :)

Bu sistemde 5800x3d var, başlıkta 7800x3d yazıyor. Ayrıca sıvı soğutmaların fiyatı düşük değil. Zaten 1 tane sıvı soğutma ekli, onun fiyatını alıyorlar. Diğerleriyle aradaki fark kapanıyor tabii ki.
Nasıl yazıyor özelleştirme kısmından işlemciyide değiştireceğim ryzen 7 5800 3d yazıyor?

Arctic liquid freezer ii 360. Eğer kasanda yeterli alan varsa bu soğutucuyu takacak hiç düşünme al. Fakat dediğim gibi kasan büyük olmalı.

Ryzen 7 78003D sıvı soğutma önerisi.

X eklemeyi unutmuşum bir tek.

Hocam attığınız kasada 7800x3D yok 5800x3D var.

Arctic Liquid Freezer II 360. eğer kasanda yeterli alan varsa bu soğutucuyu takacak hiç düşünme al. Fakat dediğim gibi kasan büyük olmalı.

LT720 soğutma performansı olarak daha iyi ve daha ucuz bence LT720 almalı ama maalesef kasanın ek sıvı soğutma bölümündeki sıvı soğutmalardan başkasını takamaz.

hocam attığınız kasada 7800x3d yok 5800x3d var

lt720 soğutma performansı olarak daha iyi ve daha ucuz bence

adam kendi eliyle 5800x3d yazıp sonra kendi eliyle tekrar 7800x3d yazıyor, anlamadım...

bu kasa bu fiyata alınmaz bu arada.
Yanlış linki atmışım kusura bakmayın :D

adam kendi eliyle 5800x3d yazıp sonra kendi eliyle tekrar 7800x3d yazıyor, anlamadım...

bu kasa bu fiyata alınmaz bu arada.
Biraz benim saflığımdan:) yine kusura bakmayın

Hocam attığınız kasada 7800x3D yok 5800x3D var.

LT720 soğutma performansı olarak daha iyi ve daha ucuz bence LT720 almalı ama maalesef kasanın ek sıvı soğutma bölümündeki sıvı soğutmalardan başkasını takamaz.
Hocam yanlış linki atmışım ama doğru linktede aynı sıvı soğutmalar mevcut öneriniz nedir bu sıvı soğutmalardan birde bir arkadaş soruyor ondada ryzen 7 5800x3d li hazır sistem alacak yine bu kasadaki ek sıvı soğutmalardan

Son düzenleme:
Evet bende onu düşünüyordum

Tecrübemizi aktarayım. Birkaç ay önce arkadaşla eşdeğer bir pc topladık. R7 7700X işlemcimiz var. Asus 360 pahalı gelince ROG LC ii 240 aldım. Arkadaşım o para verilmez Asus adam dolandırıyor diyerek DeepCool 360 aldı. Sonuç onun işlemci boşta 48-50 derecede çalışıyor. Benim işlemci boşta 44-45 derecede çalışıyor. Undervolt yapılmış halde benim PC yükte 69-72 derecede çalışırken onun PC 81-83 dereceyi görüyor.

İlk başta bende çok tereddüt ettim daha büyük radyatör üç fan almak varken küçük radyatör iki fanlı bir soğutucu aldım diye ama sonucu görünce Asus ROG her zaman farklı seviyede dedirtti.

Geri
Yukarı