Ryzen 9 3900X 2K çözünürlükte RTX 3080 ile ne kadar darboğaz yapar?

Hocam bir mesajında mailini bırakmıştı, mail atarsanız kesin görür. 😁

Merhaba çok yoğunuz şimdi gördüm. Ben gerçek olarak RTX 3080'i hem 1080P hem 2K hem4k da test ettim buna inanabilirsin :) hatta ben gerçek 4K monitörde test ettiğim için diğerlerinden biraz daha düşük skorlar aldım. Videom o yüzden diğerlerinden geç yayında oldu. Tabloda verdiğim değerler tamamiyle doğru ve 1080P monitörden uyarlama değil :)
bu arada teknoloji kanalları içinde gerçek 4K monitöre sahip bir @Recep Baltaş bir de ben varım :) yani oda 4K monitörde test etti. ASUS XG27uq monitör kullandık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba çok yoğunuz şimdi gördüm. Ben gerçek olarak RTX 3080'i hem 1080P hem 2K hem 4K'da test ettim buna inanabilirsin :) hatta ben gerçek 4K monitörde test ettiğim için diğerlerinden biraz daha düşük skorlar aldım. Videom o yüzden diğerlerinden geç yayında oldu. Tabloda verdiğim değerler tamamiyle doğru ve 1080P monitörden uyarlama değil :)
bu arada teknoloji kanalları içinde gerçek 4K monitöre sahip bir @Recep Baltaş bir de ben varım :) yani o da 4K monitörde test etti. ASUS XG27uq monitör kullandık.

Abi seni hem çok seviyorum, hem de en çok takip ettiğim kanallardan birisin. İnanıyorum sana, en samimi bulduğum kanallar arkasındasın. 😁😍

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu darboğaz muhabbetleri çok canımı sıkmaya başladı. Sistemi yeni topladım, yayın ve render işleriyle de uğraşacağım için Ryzen 9 3900X işlemci aldım. 4K'da bir sorun yok gibi gözüküyor ama 2K'da bu darboğaz sorunu ne kadar etkiler beni? İlerleyen dönemde belli başlı sürücü güncellemeleri ile çözülebilir mi?

Hocam MSI sıvı soğutmasını ROG'un RGB panelinden kontrol edebiliyor musunuz?

Geri
Yukarı