Ryzen APU sistemlerden memnun musunuz?

MFTN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Ryzen APU kullananların deneyimlerini merak ettim.

Hangi Ryzen APU kullanıyorsunuz? Memnun musunuz?

Bu arada ben Ryzen 3 3200G kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2200G kullanıyorum, işlemci kullanımım çok yüksek.
Sanırım genel Ryzen APU kullanıcıların sorunu.
Memnun değilim kesinlikle.

YouTube'deki testlere bakarak 3200G sistem toplamıştım, testlerdeki performans ile aldığım performans arasında uçurum vardı. Hiç memnun kalmadım sattım. Özellikle CS:GO performansı hayal kırıklığı yaşamıştı bana testlerde orta veya yüksek ayar tam hatırlamıyorum 1080p 100FPS civarı alıyorlardı ben 720p de 90 görürsem şükrediyordum.

Zamanında 600 liraya falan Ryzen 3 3200g almıştım. Fiyatına göre beni yeterince memnun etti açıkçası. Çok fazla performans beklentim yoktu ama RDR 2 bile oynadım 720p'de akıcı bir şekilde. Çift kanal yüksek hızlı bellekler kullanınca performans bayağı farkediyor bu arada.

Benim işimi görüyor.

Beklenti önemli.

Hagi oyunlari oynuyorsun kardes.kac fps? isinmasi kac dercelerde bosta yuk altinda\oyunda? Oyun performansi hakkinda bilgi verir misin? Hangi sogutucuyu kullaniyorsun? Ben aslinda cok soru sormustum konuda. Bu Technopat da her seye ban atiyor neymis efendim cok soru sormusum. onun icin gec cevap verdim aslinda
Zamanında 600 liraya falan Ryzen 3 3200g almıştım. Fiyatına göre beni yeterince memnun etti açıkçası. Çok fazla performans beklentim yoktu ama RDR 2 bile oynadım 720p'de akıcı bir şekilde. Çift kanal yüksek hızlı bellekler kullanınca performans bayağı farkediyor bu arada.
ben de yakinda rdr oynamayi dusunuyorum tekken 7,mk11,gta5,ac syndicate falan bir bayaa cok eski oyunlar var yer kalmadi pcde.. bakalim bos yer bula bilirsem oynamayi dusunuyorum.. su adini yazdigim oyunlari low\medium ayarlarda(1366x768) ben de akici bir sekilde sabit 60 fps oynuyorum.. gercekten beklemediyim performans aldim harbiden iyi diye bilirim APU olarak RYzen 3 3200g
Memnun değilim, FPS değerleri asla tatmin etmiyor. Param olursa RTX 3080 alacağım.
hangi oyunlari hangi ayarlarda oynadin kardes?
2200G kullanıyorum, işlemci kullanımım çok yüksek.
Sanırım genel Ryzen APU kullanıcıların sorunu.
Memnun değilim kesinlikle.
bende oyle bir sorun yok aslinda.. ben de CPU en cok max payne 2de ara sahnelerde kafayi yiyor sicaklik falan artiyor.. ben boyle bir sey gormedim😀

Son düzenleme:

Geri
Yukarı