Ryzen Master bilgisayar her kapandığında tamamen kapanıyor

Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
∎ASUS ROG STRİX B350-F GAMİNG ANAKART
∎Galax RTX4060 Ti 8GB EX 128Bit GDDR6 RTX 4060Tİ Ekran Kartı
∎CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 3000MHz CL15 Dual Kit Ram
∎RAMPAGE REDSKY 4x120mm RGB Fanlı 700W 80 Plus Bronze OYUNCU KASASI
∎AMD Ryzen™5 5600 Soket AM4 3.5GHz 32MB 65W 7nm İşlemci
∎Samsung 240GB 860 EVO SATA 3.0 (Okuma 550MB / Yazma 520MB) SSD
∎ASUS ROG STRIX XG249CM 23.8 inç 270Hz 1Ms
∎Cougar stx 80 Plus güç kaynağı - 750 watt
Meslek
TIP ÖĞRENCİSİ
Ryzen Master programı bilgiyasarı her açıp kapattığımda kapanıyor. Tekrar açmak zorunda kalıyorum. Bunu sürekli hale getirebilir miyim?

Persistent PCD Values diye bir seçenek var settings kısmında, bunu açık hale getirirsen her PC restart attığında Ryzen Master açılmasa bile ayarları kalacaktır. Kapalı kalır ise bios ayarlarına geri döner.

Tekrar açmanı gerektirecek bir durum yok diye biliyorum. Gerekli ayarlarını yapıp kaydettikten sonra restart atarak zaten BIOS'a gerekli ayarları yapmış oluyor diye biliyorum. Eper her defasında açılmasını istiyorsan programın kısa yolunu başlangıç klasörüne koyman yeterli.

Tekrar açmanı gerektirecek bir durum yok diye biliyorum. Gerekli ayarlarını yapıp kaydettikten sonra restart atarak zaten BIOS'a gerekli ayarları yapmış oluyor diye biliyorum. Eper her defasında açılmasını istiyorsan programın kısa yolunu başlangıç klasörüne koyman yeterli.

çok teşekkürler

Persistent PCD Values diye bir seçenek var settings kısmında, bunu açık hale getirirsen her PC restart attığında Ryzen Master açılmasa bile ayarları kalacaktır. Kapalı kalır ise bios ayarlarına geri döner.
çok teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı