Ryzen serisinin en iyi işlemcisi nedir?

300Hz monitörün yoksa 300 FPS yapmak mantıksız.

Boş bir yorum. 144Hz bir monitöre sahipsen ve CS:GO gibi bir oyunda 140 150 FPS'lerde geziyorsan oyunun kastığını hissedersin. 300 FPS civarlarında aldığın anda akıcılığı hissedersin. O yüzden 300 FPS sadece 300Hz monitör için gerekli bir şey değildir

Tavsiyem Ekran kartını değiştirmen.İşlemcin 3060ti'modeline kadar rahat besler.

Ryzen 5 3600 gayet iyi bir işlemci. Yükseltmek istediğinizden emin misiniz? Emin iseniz şu an Ryzen 5 olarak 3600'den daha iyi bir işlemci yok.
Emin misiniz hocam galiba bir kaç yıl geriden geliyorsunuz, 5600x, 5600 çok daha iyi hatta 5500 bile biraz da olsa daha iyi.

Emin misiniz hocam galiba bir kaç yıl geriden geliyorsunuz, 5600x, 5600 çok daha iyi hatta 5500 bile biraz da olsa daha iyi.
Buradaki kıyas muht saf güç değil. Öbür türlü herkesin cevabi 5950x veya 5800x3d olurdu. Buradaki tartışma en efsanesi en f/p'si muht.

Buradaki kıyas muht saf güç değil. Öbür türlü herkesin cevabi 5950x veya 5800x3d olurdu. Buradaki tartışma en efsanesi en f/p'si muht.
Onları katmıyorum bile zaten onları katsak oooooo iş uzar.
Adam işlemcimi değiştirmek istiyorum diyor o arkadaşta Ryzen 5 olarak 3600'den daha iyi işlemci yok diyor bana hiç f/p tartışması gibi gelmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…