Ryzen sistem vs i7 7700 sistem

• Konuyu başlatan 2001
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B
Fiyat performans açısından herzaman Ryzen taraftarı oldum. Ekran kartında da Radeon taraftarıyım. Uygun fiyata sistem toplanabiliyor.
İşlemci açısından Ryzen tarafındayım bende bazen :d Ama ekran kartı açısından İntel tercih ederim. Nvidia oyun açısından sunduğu özellikler daha cazip geliyor.

monitör 24" 1MS 75 Hz FreeSync destekledigi ve ekran kartını 1200 TL ye bulduğum için RX 580 almıştım. Dediğim gibi taksitle alacağım 1080P çok uzun yıllar idare etsin istiyorum. Yorumlar için teşekkürler. Çok kararsızım şu an.

monitör 24" 1MS 75 Hz FreeSync destekledigi ve ekran kartını 1200 TL ye bulduğum için RX 580 almıştım. Dediğim gibi taksitle alacağım 1080P çok uzun yıllar idare etsin istiyorum. Yorumlar için teşekkürler. Çok kararsızım şu an.
Ryzen 2600 ü inceleyebilirsin tavsiye olarak belirteyim.

Kör olası dolar mahvediyor bizi. Seçimden sonra ne olur ne biter tam kestiremiyorum. Sanırım Ryzen 3 bekleyip ona geçeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı