Satıldı Ryzen Tabanlı Sistem Parçaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İfadelerin sebebini anlayamadım. Fiyat makul gözüküyor. Hayırlı satışlar.

İfadeler önceki fiyat için atıldı. Son düzenleme öncesi satıcı fiyatı sıfır üründen pahalıya koymuştu. Şahsen konuyu ilk gören ve ilk ifade bırakan bendim hatta.

Bu bir fiyata müdahale veya ürünü karalamak amaçlı yorum değildir, sadece kullanıcıyı bilgilendirme için yapıldı.

İfadeler önceki fiyat için atıldı. Son düzenleme öncesi satıcı fiyatı sıfır üründen pahalıya koymuştu. Şahsen konuyu ilk gören ve ilk ifade bırakan bendim hatta.

Bu bir fiyata müdahale veya ürünü karalamak amaçlı yorum değildir, sadece kullanıcıyı bilgilendirme için yapıldı.
Sıfır fiyatına bakmadan, Ryzen 2600 ilanlarına bakarak fiyat belirlemiştim. Gelen tepkiler sonrası fiyatı kontrol edince fiyatımın yüksek olduğunu anladım.
Fiyat düzenlendi, diğer ilanımdaki mouse ile birlikte alınınca fiyatta biraz daha indirim yapıp ücretsiz kargo ile yollayabilirim. Satışa devam.

Sıfır fiyatına bakmadan, Ryzen 2600 ilanlarına bakarak fiyat belirlemiştim. Gelen tepkiler sonrası fiyatı kontrol edince fiyatımın yüksek olduğunu anladım.
Fiyat düzenlendi, diğer ilanımdaki mouse ile birlikte alınınca fiyatta biraz daha indirim yapıp ücretsiz kargo ile yollayabilirim. Satışa devam.

Anladım hocam, ben zaten arkadaşın merakından dolayı yazdım, iyi satışlar.

Hocam son fiyat nedir ve GET açma şansınız var mı?
GeT açmıyorum, başka bir forumda 19 adet referansım var. İndirim şu anlık düşünmüyorum. 1300TL'den aşağı Ryzen 3600 yok gibi. Eğer 1300'ün altında bulabilirsem farkı kendi fiyatımdan düşerim.

Kutusu ve faturası duruyor, geçen sene şubat'ta alındı, garantisi devam ediyor. Herhangi bir sorunu yok, halihazırda kullanıyorum.

İstediğim fiyat 750TL. İkinci el Ryzen 3600 alacağım için satıyorum. Şu an görüştüğüm kişi işlemcisini satmış olursa benim satışım da gecikebilir.

İletişim: [email protected]
Referanslarım fazlaca mevcut, önce ödeme sonra kargo şeklinde yollayacağım.

Güncel mi?

10400F tabanlı bir sisteme geçeceğim için elimde kalacak olan bu parçalar satılıktır.

Ryzen 1600AF
Gigabyte X370 Gaming 3
Corsair 270R Siyah Kasa
High Power 700W Kırmızı Ledli PSU

Bu dört ürün için istediğim fiyat 1950TL’dir. Sadece anakart ve işlemciyi almak isterseniz 1200TL.

İletişim: [email protected]
Referanslarım fazlaca mevcut.
2700 ile 1600 af takas olur mu?
Daha düşük bir işlemci arıyorum da.
Detaylar için ilanıma bakabilirsiniz, takas fiyatı için de uygun bir teklifte bulunabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı