Ryzen5 2600 ve RX580 ile CS:GO FPS değerlerim normal mi?

Twinz

Hectopat
Çözünürlük 1152X864'te oynuyorum. Tüm ayarlar düşük. Keskinliği yumuşatma kapalı. Önceden FPS_MAX 300 yazıp oynardım rahat rahat. Şimdi alttaki SS'de gördüğünüz gibi düşük FPS alıyorum bayağı. Bu sisteme göre normal mi? Ayrıca 16 GB 3000MHz RAM var. Radeon ayarları şu şekilde;

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    117,8 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence CS:GO oynuyorsanız Gaming modu değil de eSports moduna alın. Gecikme önleme ve Keskinleştirmeyi kapatın. Her ne kadar FPS'e de fazla etki etmese de birkaç ince ayarı kısıyor.
Ayrıca ortalama FPS değeri sağlıklı bir gözetme şekli değil, lütfen CS:GO benchmark haritasını yükleyin ve benchmark yapın.

Sorun nedir sizce arkadaşlar, bir tahmininz var mı?
Bence CS:GO oynuyorsanız Gaming modu değil de eSports moduna alın. Gecikme önleme ve Keskinleştirmeyi kapatın. Her ne kadar FPS'e de fazla etki etmese de birkaç ince ayarı kısıyor.
Ayrıca ortalama FPS değeri sağlıklı bir gözetme şekli değil, lütfen CS:GO benchmark haritasını yükleyin ve benchmark yapın.

Dediklerinizi yaptım. Smoke içine girince FPS 50'ye düşüyor. Genelde 150-200 civarı geziyor. Lobideyken 500 civarı gösteriyor ama bu benchmark haritasında adamların yanından geçerken falan 200-180 arası oluyor.Bomba falan atınca da 200 altında sürekli.

Son düzenleme:
Saçma bir servera girip değişik değişik eklentiler kurmuş olabilir misin? Dosyaları doğrula de, bir de öyle dene istersen. Bu fps düşüşü sadece CS:GO'da mı yaşandı? Diğer oyunlarda aynı mı önceki fps değerlerin?

Saçma bir servera girip değişik değişik eklentiler kurmuş olabilir misin? Dosyaları doğrula de, bir de öyle dene istersen. Bu fps düşüşü sadece CS:GO'da mı yaşandı? Diğer oyunlarda aynı mı önceki fps değerlerin?
Evet diğer oyunlarda aynı. Dediğinizi yaptım aynı hala durum. İşlemci OC açtım 3.85 ghz oldu ama pek birşey farkettirmedi oyun içi.

Yeni konular

Geri
Yukarı