S Health arkadaş ekleme

Samet71

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaş nasıl ekleyeceğiz? Hiç arkadaşım yok :( Ayrıca avokado yarışmasına katıldınız mı? Kaçıncı sıradasınız?
1501675149754.png

Biraz geç cevap olacak:)
S Health-Ayarlar-Birlikte kısmını işaretle, ardından "Birlikte" yazan yere tıkla. Orada istediğin ayarları yap. Bu arada Uygulama İzinleri'nde S Health'e gerekli izinleri verdiğine emin ol.

Ekleme: S Health'i ilk açtığındaki Birlikte ekranında, adım lider panosu ve seviyenin altında, solda Arkadaşlar yazıyor. Orayı tıkla, orada Davet Et var. Oradan da arkadaş daveti yollayabilirsin

Biraz geç cevap olacak:)
S Health-Ayarlar-Birlikte kısmını işaretle, ardından "Birlikte" yazan yere tıkla. Orada istediğin ayarları yap. Bu arada Uygulama İzinleri'nde S Health'e gerekli izinleri verdiğine emin ol.

Ekleme: S Health'i ilk açtığındaki Birlikte ekranında, adım lider panosu ve seviyenin altında, solda Arkadaşlar yazıyor. Orayı tıkla, orada Davet Et var. Oradan da arkadaş daveti yollayabilirsin
:D aslında amacım arkadaş eklemek değildi burada kullanan başka insanlar var mı merak etmiştim. Ama admin öyle düzeltmiş yapacak bir şey yok:)

:D aslında amacım arkadaş eklemek değildi burada kullanan başka insanlar var mı merak etmiştim. Ama admin öyle düzeltmiş yapacak bir şey yok:)
Kullanan illaki vardır ama rehberde olmayanlar eklenemiyor diye biliyorum. Yoksa her gün İstanbul'da Kartal-Maslak yapan biri olarak iddialıyım:D

Kullanan illaki vardır ama rehberde olmayanlar eklenemiyor diye biliyorum. Yoksa hergün İstanbul'da Kartal-Maslak yapan biri olarak iddialıyım:D
Ben de başta sizin gibi çok hevesliydim. Sonra bir gün yağmurlu olduğu için dışarı çıkamadım ve 2. rozeti kaçırdım. O yüzden motivasyonum ÇOK azaldı.

Bende çok geç gördüm. S Health'ı Gear Fit2 ile birlikte aktif olarak kullanıyorum. Bana göre piyasada mevcut en iyi sağlık uygulaması. Arkadaş için evet rehperinde kayıtlı olan kişiler S Health kullanıyorsa otomatik çıkıyor ve istediğinde onunla adım yarışı düzenleyebiliyorsun. :ROFL:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı