S serisinden hangi telefon mantıklı?

thisms

Picopat
Büyük ekran sevmediğim için iki model aklıma yattı.

Samsung Galaxy S21 5G 13.500₺
Samsung Galaxy S22 5G 17.500₺

Peki 4bin liralık fark değer mi? Ayrıca neden s serisinde stok sıkıntısı var? Örnek olarak hepsiburada'da, trendyol'da firmaların kendileri yerine sadece adı bilinmedik mağazalar satıyor.

Hocam ben de S22 modelini almayı düşünüyordum yakın bir tarihte, aslında aklımda Z flip 3 veya 4 seçeneği vardı fakat Flip 3 şikayet alan bir telefon. Flip 4 ise yakın zamanda zamlandı ve S22 almak daha mantıklı bir seçenek haline geldi bence. S21 aslında güzel telefon ama Android'lerin güncelleme ömründen dolayı S22'yi tercih ederdim ben olacak olsam. Aradaki fark eğer baktığınız S21 modeli Exynos ise değer fakat Snapdragon ise değeceğini sanmıyorum.

Peki 4bin liralık fark değer mi? Ayrıca neden s serisinde stok sıkıntısı var? Örnek olarak hepsiburada'da, trendyol'da firmaların kendileri yerine sadece adı bilinmedik mağazalar satıyor.
S22 alırdım ben fiyat farkına rağmen.
(Bu fiyata şaka gibi iPhone 11 satıyorlar)

S22 ile S21 arasındaki en temel farklar SoC, sosyal medya stabilitesi ve kamera. Eğer kameraya o kadar önem vermiyorsan S21 alabilirsin. S21'de bulunan Exynos 2100 de standart bir kullanıcıya fazlaca yeter. Ama S22'deki Snap 8 Gen 1'in çok çok daha güçlü olduğu da bariz ortada.

Daha uzun süre daha güçlü bir şekilde kullanabileceğim bir cihaz istiyorum diyorsan S22.

Net S22. Zaten yakında 23 falan gelir. 2 jenerasyon öncesinin telefonuna bugün para vermeye gerek yok bence.

Peki 4bin liralık fark değer mi? Ayrıca neden s serisinde stok sıkıntısı var? Örnek olarak Hepsiburada'da, Trendyol'da firmaların kendileri yerine sadece adı bilinmedik mağazalar satıyor.

Exynos'lu bir telefon alma işlemci verimlilikleri berbat S23 bekle Snapdragon 8gen2 ile gelecek illa almak istiyorsanız S20FE Snapdragon al.

Geri
Yukarı