S.T.A.L.K.E.R için mod önerisi: Anomaly

Makaleler
10
Daha fazla  

1693912631484.png

Mod Hakkında:​

Mod çıkış yaptığı günden bu yana 4 milyondan fazla kez indirilmiştir ve mod 10 GB'dan fazla yer gerektirmektedir. Moddb'de kullanıcılar tarafından 10 üzerinden 9.3'lük bir inceleme ortalamasına sahiptir.

Kısaca bağımsız mod STALKER Anomaly, STALKER oyunlarının hayranları için en istikrarlı ve özelleştirilebilir deneyim olmayı hedefliyor. STALKER serilerinde kullanılan X-Ray motoru olan Monolith 64-bit motoru tarafından desteklenmektedir.

Oyuncular modu oynamak için çeşitli yollardan birini seçebilirler. 4 bölümlük ilginç görevlerle hikaye modunu, kendi hikayenizi oluşturmayı tercih ediyorsanız sandbox modunu veya grupların bölgenin farklı alanları üzerinde etki ve kontrol için savaştığı yoğun savaş modu ile oynayın.

Anomaly ayrıca son derece özelleştirilebilir, istediğiniz gibi oynayın ve eğlenin. Seçenekler menülerinde ince ayar yapılabilen yüzlerce ayar vardır ve daha gelişmiş değişiklikler için, deneyimi daha gelişmiş şekillerde değiştirmek için diğer oyuncular tarafından oluşturulan Anomaly için 1000'den fazla eklenti vardır.

Anomaly bağımsız bir moddur. Kendi başına çalışabilmektedir yani yeni, boş bir dizin kullanın. 1.5.1 sürümünü modun eski sürümlerinin veya orijinal STALKER oyunlarından herhangi birinin üzerine KURMAYIN. Ve uyumlu olacak şekilde güncellenmemiş eski eklentilerle KULLANMAYIN, aksi takdirde çökmelerle karşılaşırsınız.

Kurulum:​

1. Mod için bir klasör oluşturun, örneğin C:\Game\Anomaly.

2. Oluşturduğunuz klasöre modu indirin ve paketinden çıkarın.

3. En son güncelleme için herhangi bir düzeltme olup olmadığını kontrol edin.

4. Başlatıcıyı çalıştırın ve oynamak istediğiniz oluşturucuyu seçin, güçlü bir CPU'nuz varsa AVX'i değiştirin.

5. Oyuna başlayın ve keyfini çıkarın!​

Mod Görüntüleri:​

1693912116098.png

1693912164093.png

1693912195295.png

1693912262248.png

1693912350767.png

1693912393635.png

1693912445101.png

1693912494259.png

Mod Oynanış Videosu:​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayılıyorum S.T.A.L.K.E.R serisine... Geçen yıl Clear Sky bitmişti. Bir ara zaman olursa Call of Pripyat'ı da bitirmek istiyorum.

Anomaly severiz de ben uzun süreler bakamadım bu moda artık üst üste 3 tane Stalker oyunu oynayınca...

Serinin en zayıf oyunuydu bana göre. Favorim Pripyat. Kesinlikle onu oynayın. Tam en güzel yerinde bırakmışsınız...

Bir gün zaman olursa oynamak istiyorum hocam ya.

Peki Anomaly modu grafik olarak iyileştirilmiş hali mi ? Yani ben indirirsem (şuanda indiriyorum) ne çeşit görevler yapabileceğim ? Kendi görevleri mi var yoksa Shadow of Chernobyl in görevleri mi var ?

Geri
Yukarı