S10+ 2021'de alınır mı?

Leka

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar, sorum belli.

iPhone SE ile S10+ arasında kaldım. Büyük ekran kullandım hep, o yüzden SE konusunda kararsızım. S10+ daha kaç yıl güncelleme alacak? 3 yıl idare eder mi? 3 yıl sonra akıllı telefon kullanmayı bırakacağım çünkü. Sevgiler.

S10+ eskidi artık. Se 2020'nin de batarya performansı pek iyi değil. Sizin yerinizde olsam o fiyata mi 10T- mi 10T pro alırdım.

Merhabalar, sorum belli.

iPhone SE ile S10+ arasında kaldım. Büyük ekran kullandım hep, o yüzden SE konusunda kararsızım. S10+ daha kaç yıl güncelleme alacak? 3 yıl idare eder mi? 3 yıl sonra akıllı telefon kullanmayı bırakacağım çünkü. Sevgiler.
Batarya sorun değilse se 2020 kesinlikle 3 yıl sonra bile performans kaybı olmayacaktır.

Bence biraz daha çık S20 ya da iPhone 11 al. Ama çıkamıyorsan ikisi arasında batarya dışında SE 2020.

Merhabalar, sorum belli.

Hocam şahsen mi 9 kullanıyorum da uzun zamandır bende de oneplus merakı var bulabilirseniz oneplus 7 pro vb. önerebilirim androidin iPhone'ı gibi bir şey oneplus aşırı stabil arayüzü var denemedim fakat beğenilen bir model bütçe varsa malum yollardan alınan oneplus 8 serisinide önerebilirim

Geri
Yukarı