S10 İçin Android oyun tavsiyesi

Benim öyle telefonum olsa, oyun oynamaya kıyamam. Konuşma,mesaj,internet vs.

Call of duty mobile tam anlamiyla harika bir oyun tavsiye ederim.Onun disinda mortal kombat yukleyebilirsin

Online açık dünya oyunları, mobilde yok denecek kadar az denilebilir.
Gameloft'un geliştirdiği Gangstar serisi, bu dediğiniz tanımlara uyuyor diye biliyorum.
Saygılar.

Konuşma, mesaj, internet vs. için öyle telefon almaya ne gerek var?
Oyun oynanacaksa o paradan daha azına bilgisayar alır oyununu daha sağlıklı oynarsın. Arta kalan paraya konuşma, mesaj, internet işini görecek telefon alırsın, hem telefonun olur hem bilgisayarın. Nasıl ama?

Oyun oynanacaksa o paradan daha azına bilgisayar alır oyununu daha sağlıklı oynarsın. Arta kalan paraya konuşma, mesaj, internet işini görecek telefon alırsın, hem telefonun olur hem bilgisayarın. Nasıl ama?
Bende aynısını dedim zaten. Sadece konuşulacaksa neden o kadar pahalı alınsın ki?

Bende aynısını dedim zaten. Sadece konuşulacaksa neden o kadar pahalı alınsın ki?
Pahalı telefon alan, kullanan herkes telefonda oyun mu oynuyor? Ben size soruyorum neden alınmasın? Sadece konuşma, internet, mesaj, hava atmak için bir telefona 10 bin TL verip, hiç oyun oynamayanlar var.

Siz insanların teledonda ne yapacağı tercihlerine saygı duymak zorundasınız. Siz telefonda oyun oynarken, biri gelip size telefondada oyun mu oynanır dediğinde o laf yine sizi sizden alacaktır. Söykediklerinize ve savunduğunuza bakılırsa sizin telefon alıp, kullanmadaki ilk amacınız oyun oynamak, saygı duyarım. Ama sizde sadece konuşma, internet, mesajlaşma amaçlı telefona 10 bin TL verenlere saygı duymak zorundasın. Size göre bir telefona o parayı veren oyun oynamak zorunda, oyun oynamıyorsa telefona o kadar para vermenin ne anlamı var demek oluyor. Ama, öyle değil işte. Kusura bakmada böyle bir düşünce yapısı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…