S10 İçin Android oyun tavsiyesi

last day on earth tam olarak açık dünya değil ama ben bir dönem çok sarmıştım oldukça eğlenceli bir oyun multi olduğu söyleniyor ama açıkçası pek multi olduğuna inanmıyorum

Siz insanların teledonda ne yapacağı tercihlerine saygı duymak zorundasınız. Siz telefonda oyun oynarken, biri gelip size telefondada oyun mu oynanır dediğinde o laf yine sizi sizden alacaktır.
Saygı duymadığımı kim söyledi.?
Söykediklerinize ve savunduğunuza bakılırsa sizin telefon alıp, kullanmadaki ilk amacınız oyun oynamak, saygı duyarım.
İronik olan telefonumun olmaması.
Size göre bir telefona o parayı veren oyun oynamak zorunda, oyun oynamıyorsa telefona o kadar para vermenin ne anlamı var demekle eşit. Kusura bakmada böyle bir düşünce yapısı yok.
Nası ya? Ben ihtiyacı olanlar da var dedim. Oyun oynamak zorundalar demedim.
Ama sizde sadece konuşma, internet, mesajlaşma amaçlı telefona 10 bin TL verenlere saygı duymak zorundasın.
Saygı duyuyorum zaten. Bana göre tek sıkıntı hava atmaları. Tek bir logoyu her kareye koymak zorunda değiller. Alamayanlar var.
Başından beri siz çok yanlış anladınız beni. İlk başta siz bu telefonla oyun oynamaya kıyamam dediniz. Ben de neden oynanmasın, sadece konuşulacaksa bu kadar pahalı telefon almaya gerek yok dedim. Sonra oyun oynanacaksa PC alırsın arta kalana telefon alırsın dediniz. Ben de aynısını söylediğimi söyledim. Neden konuyu bu kadar yanlış anladınız anlamadım.

Saygı duymadığımı kim söyledi.?

İronik olan telefonumun olmaması.

Nası ya? Ben ihtiyacı olanlar da var dedim. Oyun oynamak zorundalar demedim.

Saygı duyuyorum zaten. Bana göre tek sıkıntı hava atmaları. Tek bir logoyu her kareye koymak zorunda değiller. Alamayanlar var.
Başından beri siz çok yanlış anladınız beni. İlk başta siz bu telefonla oyun oynamaya kıyamam dediniz. Ben de neden oynanmasın, sadece konuşulacaksa bu kadar pahalı telefon almaya gerek yok dedim. Sonra oyun oynanacaksa PC alırsın arta kalana telefon alırsın dediniz. Ben de aynısını söylediğimi söyledim. Neden konuyu bu kadar yanlış anladınız anlamadım.
Saygı duysanız, o tiplerde beni benden alıyor demezsiniz. Kendinizle çelişiyorsunuz. :) Telefonunuz olmayabilir, kullanmayadabilirsiniz. Herkesin kendi tercihidir. Başkalarının, telefonları ile hava atmaları sizi neden rahatsız ediyor. Çalışırsınız, para kazanır, yada kazanamazsınız, kazanır alırsınız, almazsınız. Birilerinin telefon ile hava atmasının sizi rahatsız etmesi bence sizde kompleks oluşturmaya başlamış, sağlığınıza dikkat edin.

Saygı duysanız, o tiplerde beni benden alıyor demezsiniz. Kendinizle çelişiyorsunuz. :) Telefonunuz olmayabilir, kullanmayadabilirsiniz. Herkesin kendi tercihidir.
Evet ihtiyacı olanlara saygı duyuyorum. Orada beni benden alıyor dediklerim hava atmak için 10k+ para verip telefon alanlar. Siz saygı duyabilirsiniz ama ben duymuyorum o kişilere.

Evet ihtiyacı olanlara saygı duyuyorum. Orada beni benden alıyor dediklerim hava atmak için 10k+ para verip telefon alanlar. Siz saygı duyabilirsiniz ama ben duymuyorum o kişilere.
Adamların kendi parası, istediğini yapar. Adamların kendi paralarıyla, iradeleriyle aldıkları cebindeki, elindeki telefonu sorgulayabilirsiniz ama insanların tercihlerine saygı duymak zorundasınız. Biliyormusunuz, maalesef bu ülkede, bir telefona 10 bin TL verip, o telefonu alırken o kadar vergiyi ödeyenler daha değerliler. Ama bende o tiplerden değilşm, ama 10 TL verip telefon alıp kullanmalarına saygı duyarım. Kendi paraları :)

Adamların kendi parası, istediğini yapar. Adamların kendi paralarıyla, iradeleriyle aldıkları cebindeki, elindeki telefonu sorgulayabilirsiniz ama insanların tercihlerine saygı duymak zorundasınız. Biliyormusunuz, maalesef bu ülkede, bir telefona 10 bin TL verip, o telefonu alırken o kadar vergiyi ödeyenler daha değerliler. Ama bende o tiplerden değilşm, ama 10 TL verip telefon alıp kullanmalarına saygı duyarım. Kendi paraları :)
Kendi paralarıyla aldıkları telefonu sorgulayınca da suçlu oluyoruz, sorgulamayıp kendi halimizde saygı duymayınca da :) Peki haklısınız.

Online açık dünya oyunları, mobilde yok denecek kadar az denilebilir.
Gameloft'un geliştirdiği Gangstar serisi, bu dediğiniz tanımlara uyuyor diye biliyorum.
Saygılar.
O oyunu en son 10 yaşında oynamıştım pek beğenmedim
Online değil ama açık dünya ve hikaye konusunda Gangstar Vegas kaliteli bir yapımdır. En azından göz atın derim.
Beğenmedim halde bitirmiş o oyunu
last day on earth tam olarak açık dünya değil ama ben bir dönem çok sarmıştım oldukça eğlenceli bir oyun multi olduğu söyleniyor ama açıkçası pek multi olduğuna inanmıyorum
Oynadım,pek beğenmedim
Oyun oynanacaksa o paradan daha azına bilgisayar alır oyununu daha sağlıklı oynarsın. Arta kalan paraya konuşma, mesaj, internet işini görecek telefon alırsın, hem telefonun olur hem bilgisayarın. Nasıl ama?
Zaten oyuncu notebooğum var servise gitti
Call of duty mobile tam anlamiyla harika bir oyun tavsiye ederim.Onun disinda mortal kombat yukleyebilirsin
Mortal kombat pay2win gibi geldi bana yine yükleyeyim

Kendi paralarıyla aldıkları telefonu sorgulayınca da suçlu oluyoruz, sorgulamayıp kendi halimizde saygı duymayınca da :) Peki haklısınız.
Sizi suçlayan yada suçlu olduğunuzu söyleyen yok. Sadece söylediklerinizle çelişiyorsunuz, ilk önce bir telefona konuşma mesajlaşma internet için 10 bin TL veren tipler beni benden alıyor diyorsunuz, sonrada saygı duyuyorum diyorsunuz, daha sonrada siz saygı duyarsınız ama ben duymam diyorsunuz. Kısacası, insanlar çalışır, yada çalar, alır yada almaz, alır dünya para verir, para onların istediklerini yapar, alır, aldıkları malları istedikleri gibi kullanırlar, sizin tasvip eder yada etmezsiniz, oyun oynamazlar, sadece internete girer mesaj atar, konuşur, turşusunu kurar. Kimse bunu yeremez, kimseninde haddine değildir. Çünkü kendi para ve iradeleri. Bence, siz dediğim kompleks işinin üzerine düşün, sağlığınıza dikkat edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı