S10 Plus alınır mı?

Bütçe
5000

yetkinn7

Centipat
Merhabalar,

5000 TL civarında bütçem var. Özellik fiyat ve performansa baktığımda aklımdaki ilk seçenek S10 Plus oluyor fakat cihaz neredeyse 2 senelik ve daha ne kadar güncelleme alır? S10 Plus dışında daha yeni aynı özelliklerde telefon öneriniz var mı? iPhone kesinlikle düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre Samsung' un Nirvanaya ulaştığı seri Galaxy 10' dur. 20 serisini düşünme bile tamamen şişirme modellerdir. Samsun S 10\Note10 serisi hala alınabilir. (Ki Android 12 aldı ikisi de.) (Şahsen İphone 6s kullanıcısıyım.)

Ama bu ayarda başka bir marka istiyorsan, (daha yeni);

OPPO alacaksan: Reno 3 Pro. Diğer Reno serilerinde OIS bile yok onlar tamamen şişirme modellerdir.
XİAOMİ alacaksan: Mi Note 10 pro. Premıum özellikleri var, s10\note10' la yarışır.
HUAWEİ alacaksan: P30 pro. Malum huawei' de artık google yok. Mate 10, Mate 20,P20, p30 serilerine bak.
ONEPLUS alacksan: Oneplus 6t yada 7t. Oneplus' un telefonunda premium özellikler var. (Baya sağlamdır.)
TCL alacaksan: Tcl 20 pro. Tcl' den hiç beklemediğim bir telefon. Tcl 10'u boş ver. Kalitesizlik diz boyudur onda.

2 senelik ve daha ne kadar güncelleme alır? S10 Plus dışında daha yeni aynı özelliklerde telefon öneriniz var mı?
3 yıl güncelleme desteği mevcuttu. 2 ana Android güncellemesi kaldı. Android 12 son güncellemesi olacak. Şubat ayında son güncellemesini alacak. 2023 yılına kadar da güvenlik güncellemesi almaya devam edecek.

Bu fiyata sıfır olarak A52 var.

S10 Plus ekran kalitesi, CPU, GPU, performans olarak A52 modelinden daha üstün. Kısaca daha iyi bir telefon S10 Plus.

Alacağın S10 Plus ikinci el herhalde. Ne kadara buldun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle yanlış bilgi cezası alınca da asıl ben sesli gülüyorum merak etme. Bu bilgisiz bilgilerinle de daha çok ceza yersin.

Bilmediğin konular hakkında yazma. Fiyat olarak değerlendiriyor bir de şaka gibi. S8 ve iPhone 8 serisi aynı yıl çıktı, ikisi birbirinin rakibi. Tıpkı S7 serisinin iPhone 7 serisi ile rakip olması gibi.

S20 serisinin rakibi de iPhone 11 serisidir.

8 Plus modeli S8 serisinin rakibi S8'sine bakarsanız 2.elleri 1 ile 2 k arasına satılıyor 8 Plus'u bırakın 6 Plus modelinin bile rakibi değil sabah sabah sesli güldüm :D

Trol musun sırf iPhone diye nasıl S10 Plus'u yerden yere vuruyor biri taa ne zaman çıkmış diğeri yeni güncel bir telefon. Öğlen yemeği ban afiyet olsun😀

Böyle yanlış bilgi cezası alınca da asıl ben sesli gülüyorum merak etme. Bu bilgisiz bilgilerinle de daha çok ceza yersin.

Bilmediğin konular hakkında yazma. Fiyat olarak değerlendiriyor bir de şaka gibi. S8 ve iPhone 8 serisi aynı yıl çıktı, ikisi birbirinin rakibi. Tıpkı S7 serisinin iPhone 7 serisi ile rakip olması gibi.

S20 serisinin rakibi de iPhone 11 serisidir.
Kendisi iphone aldığı için tüm iphonelar'ı en iyi telefon sanıyor arkadaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı