S10 serisi alınmalı mı?

Galiba bu S9 ve S10 serilerinde çok kararsız kaldınız. Kaç gündür konularınızı görüyorum. Telefon işi şans işi. Her telefon sorun çıkaracak diye bir şey yok. Bu olay biraz da şans meselesi. Bir kez bozulunca markaya küsmek saçma diye düşünüyorum. Kaç yıl önce mesela Samsung Galaxy Note 4 aldık ve hala sapasağlam ama daha geçen yıl Samsung Galaxy Note FE aldık ve 5 ay içinde sorun çıkardı ve telefonu servise gönderip para iademizi aldık. Telefonu alırken sorunsuz bir yerden almak da önemli. Cihazı alırken Türkiye garantili olmasına dikkat edin.
Evet her konuma cevap veriyorsunuz saolun. 😅
2 veya 3 güne alacağım ve bu açtığım son konuydu galiba.
İnşallah bir sorun yaşamam.
S9 Plus bulabilirsem onu alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
S10e'yi aldım. Yardımlarin için saol. 🙂
Peki memnun musunuz? Ben s10 almayı düşünüyorum. Pubg de takilma donma ws. Yaşıyor musunuz? Kamerasi nasil? Teknik arıza ile karşılaşmadınız değilmi?
Cevaplarsanız sevinirim :) daha soracağım sorular var bakarsanız sevinirim. 😊

Peki memnun musunuz? Ben s10 almayı düşünüyorum. Pubg de takilma donma ws. Yaşıyor musunuz? Kamerasi nasil? Teknik arıza ile karşılaşmadınız değilmi?
Cevaplarsanız sevinirim :) daha soracağım sorular var bakarsanız sevinirim. 😊
Evet sorabilirsin istediğini. Pubg de takılma yoktu aldığımda sonra yazılım güncellemesi geldi arada takılıyordu heralde sorunu anladılar 1 ay öncemiydi neydi tekrar geldi 0 takılma şuan. Dinamik Amoled ile pubg oynamanın tadı bi başka ve bu ekran gövde oranıyla. Sıcaklık max 40.5 oluyo pubg de. Ön kamerası düşük ışıkta kötü. Telefonun videoları mükemmel. Arka kamerası zaten çok iyi. Açıkçası kronik sorunla karşılaşma ihtimalini biliyordum. Teknosadan aldım telefonu ve mağazada yetkili servis vardı onlardan söz aldım kronik sorunla karşılaşmayacağıma dair. Karşılaşsaydım onlara gidecektim yani. Gece çekimlerine bayılıyorum. Isınma dediğim gibi o derecelerde ama içinde soğutma sistemi var 2 veya 3 dakika kenara koyarsınız soğumasını istediğinizde.

Evet sorabilirsin istediğini. Pubg de takılma yoktu aldığımda sonra yazılım güncellemesi geldi arada takılıyordu heralde sorunu anladılar 1 ay öncemiydi neydi tekrar geldi 0 takılma şuan. Dinamik Amoled ile pubg oynamanın tadı bi başka ve bu ekran gövde oranıyla. Sıcaklık max 40.5 oluyo pubg de. Ön kamerası düşük ışıkta kötü. Telefonun videoları mükemmel. Arka kamerası zaten çok iyi. Açıkçası kronik sorunla karşılaşma ihtimalini biliyordum. Teknosadan aldım telefonu ve mağazada yetkili servis vardı onlardan söz aldım kronik sorunla karşılaşmayacağıma dair. Karşılaşsaydım onlara gidecektim yani. Gece çekimlerine bayılıyorum. Isınma dediğim gibi o derecelerde ama içinde soğutma sistemi var 2 veya 3 dakika kenara koyarsınız soğumasını istediğinizde.
Teşekkür ederim. Bende allahın izniyle 3 4 aya almayı düşünüyorum. S10 modeli iphone 11 pro çıktıktan sonra belki biraz ucuzlar. 😁 Sonrası allah kerim. 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı