S10 Lite vs S10 vs S10+

Bu cihazların fiyatıda pahalı ama siz bilirsiniz.

iPhone 11 8.000 TL alacağım telefon ise 5.700. evet diyeceksin SE al fakat zaten iPhone 6 kullanıyorum aynı telfonun özellikleri arttırılmış hali ekranı küçük ve 5.200 TL etmez.

iPhone 11 8.000 TL alacağım telefon ise 5.700. evet diyeceksin SE al fakat zaten iPhone 6 kullanıyorum aynı telfonun özellikleri arttırılmış hali ekranı küçük ve 5.200 TL etmez.

5200 TL değil ki 4899 TL. 5 yıl sizi götürür ama ekranı büyük telefon istediğinizden zaten direk onu önermedim farkındaysanız.

Kamerası 4 kameralı A51'den daha iyi çekiyor şunu da eklemek isterim bataryası dışında her şeyi güzel bir cihaz bence.

Kamera olayında mevzu kamera sayısı ve MP değil yazılımdır fakat ben fotoğrafçı değilim 5 yıldır iPhone kullanıyorum ve fiyatını haketmediğini düşünüyorum isteyen istediğini desin gidip SE2 alsam kasa olarak aynı telefon sadece özellikleri farklı o fiyata daha iyisi alınır. Zaten ilk olarak ekran gövde oranı Home butonu vs. çağının gerisinde kalıyor SE2'nin çıkma sebebi bütçesi az olan iPhone bağımlıları için Allah zeval vermesin marka bağımlısı değiliz.

Kamera olayında mevzu kamera sayısı ve MP değil yazılımdır fakat ben fotoğrafçı değilim 5 yıldır iPhone kullanıyorum ve fiyatını haketmediğini düşünüyorum isteyen istediğini desin gidip SE2 alsam kasa olarak aynı telefon sadece özellikleri farklı o fiyata daha iyisi alınır. Zaten ilk olarak ekran gövde oranı Home butonu vs. çağının gerisinde kalıyor SE2'nin çıkma sebebi bütçesi az olan iPhone bağımlıları için Allah zeval vermesin marka bağımlısı değiliz.

Tamam siz bilirsiniz sizin fikiriniz bu şekilde para sizin alacak olan sizsiniz hatta siz kafanızda alacağınız telefonuda belirlemişsiniz neden daha başlık açıyorsunuz anlamadım 6000 lira telefon başlığı daha açmışsınız. Size göre öyledir ama sizin alacağınız telefonunda başkalarına göre eksisi var olduğu için alınmıyor.

Tamam siz bilirsiniz sizin fikiriniz bu şekilde para sizin alacak olan sizsiniz hatta siz kafanızda alacağınız telefonuda belirlemişsiniz neden daha başlık açıyorsunuz anlamadım 6000 lira telefon başlığı daha açmışsınız. Size göre öyledir ama sizin aldığınız telefonun başkalarına göre eksiside vardır.

Başka fikirler almak için, kötü bir şey mi?

Başka fikir kötü değil tabii ki de mesela ben iPhone önerdim sizin belirli gerekçeleriniz için tercih edemeyeceğinizi belirttiniz ama kafanızda belli bir model oluşmuş sanırım.

Evet bana göre en mantıklısı bu gelmişti, bende 10+ ve 10 Lite arasındaki farkı öğrenmek istemiştim ama daha araştırma yapıyorum yorumlarınız için teşekkür ederim yine de.

Geri
Yukarı