S10+ vs S20 FE

S21 FE öneririm.

Kullanıyor musunuz? Isınma sorunu var mı? Şarjı çok gidiyor mu? 30X Zoom olayı doğru mu?

Sadece günlük uygulamalarda Instagram vs ve kameraya falan girerken takılmayacak, şarjı uzun gidecek ve kamerası kötü olmayan bir telefon arıyorum o kadar. İkinci el kısmında S20FE satıcısı ile anlaşamadım komisyonu fazla diye Param Güvende ile satış yapmıyor, başkasına vermiş telefonu şimdi başka bir şey bakacağım.

Kullanıyor musunuz? Isınma sorunu var mı? Şarjı çok gidiyor mu? 30X Zoom olayı doğru mu?

Sadece günlük uygulamalarda Instagram vs ve kameraya falan girerken takılmayacak, şarjı uzun gidecek ve kamerası kötü olmayan bir telefon arıyorum o kadar. İkinci el kısmında S20FE satıcısı ile anlaşamadım komisyonu fazla diye Param Güvende ile satış yapmıyor, başkasına vermiş telefonu şimdi başka bir şey bakacağım.

S21FE bulamazsanız S10+ öneririm.

S21FE bulamazsanız S10+ öneririm.

8500 TL'ye S20FE buldum garantili bir cihaz, 3 ay kullanılmış model değişeceği için satıyormuş onu alacak gibiyim şu anda.

Onun dışında 7500 TL'ye S10+ var garantisiz ve arka kapağı değişmiş. Güncelleme desteği kesileceği için çok yanaşmıyorum o telefona bir de 60 Hz ekran vs sıkıntı gibi.

Ne diyorsunuz?

Hangisi tercih edilmeli? Amiral gemisi denilen telefon hangisi sizce?

S20FE yerine S21 FE tercih edilir mi?

Bence bir telefonun amiral gemisi olması için Snapdragon işlemcisi kullanılması lazım.
S10+ cihaz Türkiye pazarına Exynos işlemciyle girdi.
Bir süre sonra telefondan nefret etmeye başlıyorsun.
Bütçe yoksa S20 FE birinci seçenekte yer alabilir.
Bütçeniz varsa Galaxy S22 alın hocam.

8500 TL'ye S20FE buldum garantili bir cihaz, 3 ay kullanılmış model değişeceği için satıyormuş onu alacak gibiyim şu anda.

Onun dışında 7500 TL'ye S10+ var garantisiz ve arka kapağı değişmiş. Güncelleme desteği kesileceği için çok yanaşmıyorum o telefona bir de 60 Hz ekran vs sıkıntı gibi.

Ne diyorsunuz?

Hocam garantili olmasından dolayı hemen cezbetmesin sizi.
S20 FE Snapdragon değilse yanaşmayın.

Ne diyorsunuz?

S10+ 60 Hz ama premium bir cihaz pişman etmez. Peki YD cihaz mı yoksa Yİ mi?

S10+ 60 Hz ama premium bir cihaz pişman etmez. Peki yd cihaz mı yoksa yi mi?

Yurt içi. Adam 5 ay civarı kullanmış garantisi hala duruyor faturası vs.

Bence bir telefonun amiral gemisi olması için Snapdragon işlemcisi kullanılması lazım.
S10+ cihaz Türkiye pazarına Exynos işlemciyle girdi.
Bir süre sonra telefondan nefret etmeye başlıyorsun.
Bütçe yoksa S20 FE birinci seçenekte yer alabilir.
Bütçeniz varsa Galaxy S22 alın hocam.

Hocam garantili olmasından dolayı hemen cezbetmesin sizi.
S20 FE Snapdragon değilse yanaşmayın.

Snapdragon işlemcili S20FE 8500 TL'ye buldum. Şu an ondayım. Gerek işlemcisi gerek güncelleme desteği gerek daha büyük olması bataryası vs şu an bu telefon çok iyi gibi.

Yurt içi. Adam 5 ay civarı kullanmış garantisi hala duruyor faturası vs.

Snapdragon işlemcili S20FE 8500 TL'ye buldum. Şu an ondayım. Gerek işlemcisi gerek güncelleme desteği gerek daha büyük olması bataryası vs şu an bu telefon çok iyi gibi.

Satıcı güvenilirse gidin alın deneyin derim hocam.

Cihazı kullanmıyorum, ama kullanıcısı olan arkadaşlar var onların yorumlarını okuyorum sürekli olarak.

Geri
Yukarı