S10E vs MI NOTE 10

Bütçe
5000

ErayArslan

Hectopat
Yakın zamanda bir telefon almayı düşünüyorum fakat bu 2 telefon arasında kaldım. Ben oyun falan oynamıyorum sadece günlük kullanım için kullanacağım, Instangram e-posta whatsapp vs. kamera falan da pek önemli değil sadece uzun ömürlü olsun ve telefon takılmasın, benim için yeterli bu 2 telefon arasında da fiyat farkı MI NOTE 10'a değer mi bilemedim, o yüzden bu konuyu açtım.

-Farklı bir model de önerebilirsiniz.

S10e kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum. Bazen pil süresi kısa gelebiliyor.

Mi Note 10 almalısın. Ben 8 Pro kullanıyorum. Sarjı uzun süre gidiyor kamera olarak da çok başarılı buluyorum eğer Samsung alacaksan S20 al derim. Mi Note 10 ideal.

Cevabın için teşekkürler.
Marka takıntım yok illa ki samsung alacağım diye sadece uzun ömürlü kullanışlı bi telefon istiyorum.

Xiaomi telefon kullanıyorum şuanlık bir sorunda yaşamadım bayadır kullanıyorum hiçte sorun yaşamadım.Samsungta kullandım samsung daha uzun ömürlü (xiaomi ömürlülük konusunda kötü değil) xiaomi o fiyata göre daha kullanışlı iphone 11 fotolarından daha yüksek çözünürlüğü var

Xiaomi telefon kullanıyorum şuanlık bir sorunda yaşamadım bayadır kullanıyorum hiçte sorun yaşamadım.Samsungta kullandım samsung daha uzun ömürlü (xiaomi ömürlülük konusunda kötü değil) xiaomi o fiyata göre daha kullanışlı iphone 11 fotolarından daha yüksek çözünürlüğü var

Kamera çok kullanmıyorum dediğim gibi onun dışında anladığım kadarıyla 2 telefon arasında büyük bir fark yok

Geri
Yukarı