S10e'ye Saf Android yükleyebilir miyim?

Dryus

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
11
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
M1 Macbook Air 16/256GB
Meslek
Software Developer
Samsung Galaxy S10e'ye Saf Android yükleyebilir miyim? OneUI çok takılıyor. Batarya hızlı bitiyor ayrıca. Samsung'un kamera uygulamasını açınca özellikle telefon yanıyor ve batarya aşırı derecede hızlı inmeye başlıyor. Oyun oynadığımda bile bu durumu yaşamadım. Araştırdığımda bununla alakalı bir şey bulamadım ancak emin olmak istiyorum.

Hocam, Root ile Custom ROM atarak olabilir. Fakat tavsiye etmem. Telefonun bazı özellikleri gidiyor ve şarj sorunu olabiliyor. S10 zaten güzel bir cihaz.

Hocam, Root ile Custom ROM atarak olabilir. Fakat tavsiye etmem. Telefonun bazı özellikleri gidiyor ve şarj sorunu olabiliyor. S10 zaten güzel bir cihaz.
Güncel olmasına rağmen batarya olması gerekenden hızlı bitiyor hocam. Güncellemelerden sonra daha da hissedilir oldu. Takılmaları geçtim hantal hissettiriyor arayüz.

Katılıyorum. Telefonda bug oluyor, yani bazı özelliklerini kullanamayabiliyorsunuz @Dryus . S10 zaten iyi bir telefon kasıyorsa oyunlarını açıp bırakıp bırakmadığına bir bakmanı tavsiye ederim.
Güncel olmasına rağmen batarya olması gerekenden hızlı bitiyor hocam. Güncellemelerden sonra daha da hissedilir oldu. Takılmaları geçtim hantal hissettiriyor arayüz.
Hocam arkaplandaki uygulamalara bir bakabilir misiniz? Pil ömrünü azaltan bir uygulama olabilir. Ayarlardaki pil kısmından da pil harcayan uygulamaları görebilirsiniz.

Katılıyorum. Telefonda bug oluyor, yani bazı özelliklerini kullanamayabiliyorsunuz @Dryus . S10 zaten iyi bir telefon kasıyorsa oyunlarını açıp bırakıp bırakmadığına bir bakmanı tavsiye ederim.
Açık bir şey yok hocam. Telefon güç tasarruf modunda (Cpu hızı sınırlamasını kapattım) yani arkadaki uygulamaları kesin kapatıyor.

X'da devolopers gibi bir siteeden ROM indirmeni pek önermem pek güvenli değil nasıl olsa içinde ne olduğunu bilmiyoruz.
Peki başka hangi site olabilir ki?
Açık bir şey yok hocam. Telefon güç tasarruf modunda (Cpu hızı sınırlamasını kapattım) yani arkadaki uygulamaları kesin kapatıyor.
Garip. Bu konuları bilen bir hocamız var mı? Varsa yardım edebilir.

Peki başka hangi site olabilir ki?

Garip. Bu konuları bilen bir hocamız var mı? Varsa yardım edebilir.

Hiçbirine güvenemeyiz. Kendimiz yaparsak güvenebiliriz sadece telefonun Android 4 olur hadi anlarım ama yani kasıyor donuyor diye bana saçma geliyor sonuçta telefonun asıl amacı oyun oynamak değil.
Bir de kaynak koduna erişe bildiklerine güvenebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı