S11 Rengar neden güçsüz?

Alperen9g

Hectopat
Bazı arkadaşlar bu konuda güçlü olduğunu söyleyecekler, fakat neden bu kadar güçsüz? Ayrıntısına kadar anlatmak istiyorum. Öncellikle Jungle Hero'su olmasına rağmen şu anda %39 Wr'i var. Akali gibi çok sevilen şampiyonlar her geçen gün buff yarken Rengar'ı kedi yapıp bıraktınız ne bir buff ne bir dengeleme hiçbir şey yok. Adam koskoca kaplan, tabii atacak ADC'ye tek. KHA 0-2' iken Q'su 700 vurunca biz ağlıyor muyuz, hayır. Tabii niye çünkü KHA çok nadir pickleniyor Q'su tek başına, kalmış rakiplere %110 daha fazla hasar veriyor %110 KHA ile geri düşseniz bile pasifinizden gelen geliştirme sayesinde hayatta kalabiliyorsunuz. Rengar'da o da, yok ne pasifi yardımcı oluyor ne bir skili şimdi şöyle bir kıyaslama yapalım.

Akali: Q'su maxlendiğinde enerjisi düşüyor ve hasarı fazla bir oranda artıyor, pasifi büyü hasarı veriyor ve enerji dolduruyor W'sü görünmez oluyor, hareket hızı veriyor ve yine enerji dolduruyor, E'si rakibe doğru Shirçen fırlatıyor geri doğru gidiyor. İlk vuruşunda fiziksel hasar eğer bir daha kullanılırsa isabet eden hedefe doğru atılıyor ve büyü hasarı veriyor ve bunu TP atan bir rakibinizle beraber gitmek için kullanabiliyorsunuz. Ultisi ilk kullanımda fazladan fiziksel hasar verip MR düşürüyor ve ikinci kullanımında büyü nüfuzu vuruyor.

Şimdi böyle bir op Hero varken kim rengar oynar ki? Zaten Tiamat'ı kaldırmışsınız oyundan daha ne istiyorsunuz ki? Karakterden bari bir 2 bufflayın da oynanılacak hale gelsin. Evelynn'nin W sünü bufflamayı bilen Rito Rengarın Q'sunu bufflamayacak :D.

Ben rengarı ultisi kritikten Q'su alan hasarından mahrum bırakılınca bıraktım kha'zix e geçmiştim ikisi de mainim khanında çalıda görünmezliğinin alınmasına tepki göstermiştim ama gene çok güçlü 6 ay öncesine kadar oynuyordum. Bu arada rengar gerçekten güçlü falan değil şanssızlık oldu oyun başı 2 kere öldün oyunda yoksun artık.

Oyun zaten kan ağlıyor şu an. Dengesizleşmeye başlamıştı hepten abartı oldu. Yeni eşyalar vs. derken dengelenmesi en az 2 yıl diyorum.

Oyun zaten kan ağlıyor şu an. Dengesizleşmeye başlamıştı hepten abartı oldu. Yeni eşyalar vs. derken dengelenmesi en az 2 yıl diyorum.
Aga Wild Riftten oyuncu çekmek için bir sürü oyuncuyu bu kadar değişiklikle kaybettiler bende dahil bir sürü sezon 5 6 oyuncuları bıraktığını düşünüyorum çünkü her şey bozuk olursa hiç bir sıkıntı olmaz kafasındalar her yerden çıkıp biri tek atıyor eski değişiklik olmayan lolü özledim emin ol bir girişimci sezon 7 veya 6 lolü yapsa normalden daha fazla oyuncu çeker gibi ama telif sorunu var. :( Neden mi çünkü insanlar eski çok az değişiklik olan lolü seviyordu ve bunu mahvettiler her sezon absürt absürt şeyler geldi ve gelmeye devam eski hevesim kalmadı şahsen benim düşüncem. zevk bile alamıyorum artık dereceli oyunlardan.

Sezon 11'de değiliz sezon arası dönemdeyiz. Bu dönemde her yıl dengesizlikler olur. Daha eşyalar değişeli bir yama olmuş direk şampiyon güçsüz demişsiniz. Bekleyin de dengelemeler gelsin.

Sezon 11'de değiliz sezon arası dönemdeyiz. Bu dönemde her yıl dengesizlikler olur. Daha eşyalar değişeli bir yama olmuş direk şampiyon güçsüz demişsiniz. Bekleyin de dengelemeler gelsin.
Öbür sezondada güçsüzdü bi khaya bakıyorum bi rengarada yok çok ezmişler çarı yerin dibine sokucaklar yakında eğer çok güçlü olması tek atması ise ekko gibi çarlar metanın kralı ozaman :D
Öbür sezondada güçsüzdü bi khaya bakıyorum bi rengarada yok çok ezmişler çarı yerin dibine sokucaklar yakında eğer çok güçlü olması tek atması ise ekko gibi çarlar metanın kralı ozaman zaten yeni itemlerle çok hızlı tek de atamıyor belki adam bir can vs. de kaçabiliyor tiamatı kaldırdılar

Bir rengar mainin aglamasi cok acikli :) rengar gucsuz degil yani en azindan draktar aldiktan sonra. Tiamat'i kaldirdilar dogru en cok o itemi ozluyorum ama W skili bufflandi orman donerken cok zorlanmaman lazim. Karsida assasin Hero varken ve takimin ezilirse tabii ki geriye dustugunde toplayamazsin takim uyaniksa geriden gelen Arap ATI gibi toplarsin. Totemli oynayip faka basmaman lazim adamlarin neler yapabilecegini ongorursen cok fazla geri dusmezsin. Dun yasadigim gibi 0 6 baslasan bile oyunu 12 10 9 bitirebilirsin :)

Geri
Yukarı