S19 Max veri nasıl kurtarılır?

deniz8943

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Birkaç ay önce Reeder S19 Max telefonum bozuldu. Ekran piksel piksel açılıyor fakat şifreyi giremiyorum. İçinde kurtarmam gereken bazı veriler var. Nasıl kurtarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç ay önce Reeder S19 Max telefonum bozuldu. Ekran piksel piksel açılıyor fakat şifreyi giremiyorum. İçinde kurtarmam gereken bazı veriler var. Nasıl kurtarabilirim?

Merhaba, telefonunuzda daha önceden USB hata ayıklama modunu (USB debugging) aktif ettiyseniz, bir bilgisayara USB kablosu ile bağlanarak verilerinize erişmeyi deneyebilirsiniz. Bir arkadaşım bu sayede verilerini kurtarmıştı.

Dr. Fone uygulamasını kullandım fakat çalışmadı hata ayıklama kapalı galiba başka yöntem var mı?

Yazılımsal bir sorun ise "userdata" olmadan yazılım flash atılır ama donanımsal bir sorun ise belki bir box ile kurtarılabilir

Dr. Fone uygulamasını kullandım fakat çalışmadı hata ayıklama kapalı galiba başka yöntem var mı?

Dr. Fone dışında, tenorshare ultdata, EaseUS mobisaver gibi diğer veri kurtarma yazılımlarını deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı