S20 FE cihazda sıfırlama yapmadan önce SD kart çıkarılmalı mı?

lavanta

Kilopat
Yer
Ankara
S20 FE Snapdragon telefon var. Sıfırlama yani factory reset yapmak istiyorum ancak SD kartı da silmek istemiyorum. SD kartı sıfırlamadan önce çıkarmam gerekir mi? Teşekkürler.

S20 FE Snapdragon telefon var. Sıfırlama yani factory reset yapmak istiyorum ancak SD kartı da silmek istemiyorum. SD kartı sıfırlamadan önce çıkarmam gerekir mi? Teşekkürler.
Normalde sadece depolamayı sıfırlar factory reset Ama güvenceye almak için çıkarın yada yedekleme yapın sdcardı sıfırlayın.

Bazı telefonlar artık simde veri tutmuyor Google'da tutuyorlar. Sdcard için aynı şeyi söyleyemem. SD'yi çıkarmak mantıklı SIM için uğraşılmaz. Ben SD'de veri tutmadığım zaman umursamıyorum bile.
Bilgi için sağol.
Cumartesi günü sıfırlama yaptım. SD kartla ilgili bir uyarı verdi ancak zaten hattı ve SD kartı çıkarmıştım. Tavsiyem hattınızı tutmanız çünkü google hesap bilgilerini istiyor.
Epeyce uğraştırdı cihazı, dosyaları yeniden kurmak. Ancak çok az bir verim artışı var gibi. Bellek kullanımında beli belirsiz bir azalma var ancak bu plasebo etkisi denilen yanılsama da olabilir.
Sonuçta Android 11'den 12'ye güncelleme yapacaksınız düşünülebilir. Bunun dışında eğer çok ciddi sorunlar çıkmazsa tavsiye etmem.
Güncelleme olarak da cihaz biraz daha iyi çalışıyor. RAM kullanımı birazcık daha iyi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı