S20 FE Exynos telefonu değiştirmeli miyim?

iPhone telefonların şarj konusu beni geri çekiyor. Yoksa uzun süreli kullanımlarda çevremdekilerden gördüğüm kadarıyla en stabil çalışan telefon iPhone, lakin şarj konusu beni üzüyor. İyi bir markadan olsun diyorum o da Samsung'un Exynos engeline takılıyorum. Xiaomi gibi markalara karşı biraz ön yargım var o yüzden onları da tercih edemiyorum. Şu an ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

Şöyle beni yaklaşık 1-1, 5 sene götürecek uygun bir telefon olsa iyi olacak. O zamana kadar kendimi maddi konuda toparlayabilirsem şöyle S21 Ultra tarzı üst düzey bir şeyler almayı planlıyorum.

Elinizde ki cihazı 1 veya 1.5 sene kullanıp başka cihaza geçmeniz şu an için mantıklı görünüyor.

Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde EasyCep sitesinden outlet kategorisinde Samsung S20 FE telefonunu satın aldım. Başlarda bakmadım, birkaç gündür adamakıllı kullanıyorum. Telefon biraz ısınıyor, bundan önce Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyordum fakat bu kadar ısınmıyordu. Biraz önce araştırdım Samsung telefonumun Exynos işlemcili olduğunu öğrendim. Sizce ısınması işlemciden mi kaynaklanıyor, işlemciden kaynaklıysa telefonu yol yakınken iade etmeli miyim?
Değiştirebilirsiniz Snapdragon'lu modeli alsanız daha iyi. Fakat açık havada güneşli bir ortamda kullanıyorsanız, bu yaz sıcaklıklar zaten normalin üstünde. Pasif soğutmalı bir cihazın ısınması normal Snapdragon'lu modeli alsanız o da ısınır ama kamera veya oyun performansı diyorsanız o başka.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı