S20 FE SD vs Oneplus 8 vs iPhone 11

Vatan bilgisayarda S20 FE 128 GB stokta var 865 işlemcili.
Hocam fiyat karşılaştırma sitelerinde takip ediyordum fiyatını onlarda Vatan yoktu. 128 GB olması kötü 256'da olsaymış keşke ama neyse. Bilgilendirme için saolun.

Ben MediaMarkt'a bakmıştım bulunduğum bölgeden kalmadı demişlerdi. Samsung bayisi ise elini çabuk tut tarzı bir şey söylemişti.

Hocam 128 GB olanı vatan/n11 tarzı sitelerde var.
256 GB olanı yok ama ne yazık ki ayrıca fiyatı 7000TL değil stok olmadığı için kafadan sallıyorlar bir fiyat :D
Orası da öyle tabi ama haftalardır stok olmamasına rağmen 5600 gösteriyorlardı. Şimdi 7000 görünce bir korktum açıkçası. :D

Orası da öyle tabii ama haftalardır stok olmamasına rağmen 5600 gösteriyorlardı. Şimdi 7000 görünce bir korktum açıkçası. :D

Hocam fiyat karşılaştırma sitelerinde takip ediyordum fiyatını onlarda Vatan yoktu. 128 GB olması kötü 256'da olsaymış keşke ama neyse. Bilgilendirme için sağ olun.

Ben MediaMarkt'a bakmıştım bulunduğum bölgeden kalmadı demişlerdi. Samsung bayisi ise elini çabuk tut tarzı bir şey söylemişti.

Hocam Samsung bayisi doğru söylemiş, 5000-7000 TL arasında rakibi olan başka bir cihaz bulunmadığı için su gibi satılıyor telefon :D

Geri
Yukarı