Çözüldü S20 FE telefonumdan sürekli bildirim sesi geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aliihsan2312

Hectopat
Daha fazla  
Telefon kilit ekranındayken ve kapalıyken hiçbir şey yok fakat telefonu açtığım zaman bildirim gözükmemesine rağmen bildirim sesi geliyor. Bunun sebebi ne olabilir sizce?

Telefon kilit ekranındayken ve kapalıyken hiçbir şey yok fakat telefonu açtığım zaman bildirim gözükmemesine rağmen bildirim sesi geliyor. Bunun sebebi ne olabilir sizce?
Ne oldu bilmiyorum konuyu oluşturdum telefonu elime aldım problem düzelmişti arka planda bişey indiriliyor falandı herhalde. Yinede sebebini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm
Cihazına Samsung'a ait "Nice Catch" uygulamasını kur. Ardından aynı problemin tekrar olmasını bekle. Bu uygulama arkada gelen bildirimleri kayıt altına aldığı için hangi uygulama kaynaklı bildirim sesi spamlanmış, rahatlıkla anlayabilirsin. :)
Cihazına Samsung'a ait "Nice Catch" uygulamasını kur. Ardından aynı problemin tekrar olmasını bekle. Bu uygulama arkada gelen bildirimleri kayıt altına aldığı için hangi uygulama kaynaklı bildirim sesi spamlanmış, rahatlıkla anlayabilirsin. :)

Çözüm

Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneriniz Galaxy M52 5G cihazım için çok işe yaradı. Bir gün uğraştıran sorunu anında çözdüm.
Bildirim hatırlatıcısı vs ile sorun çözemeyen benzer sorun yaşayan arkadaşların değerlendirmesini istediğim şu ki; arkadaşlar cihazda NFC özelliği var ve aktifse telefon kılıfınızın içine hesap/kredi kartı koymayın. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı