S20 FE unutulan desen telefon sıfırlamadan nasıl bulunur?

Arkadaşlar yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim ama tahmin edildiği gibi maalesef olmadı. Son güncellemelerle birlikte desenin önemi öylesine arttırılmış ki son demelerde 60 dk beklemem isteniyordu, olur da telefonu yeniden başlatırsam o 60 dk lık sayaç tekrar başlıyordu, eskiden deseni unuttum seçenekleri vardı telefonlarda artık yok. Ama Google'a bizim desenimiz kayıtlı yani bazı işlemlerde Google güvenlik için ekran deseni istiyor. O gün çok uğraştım onu bulmaya ama bulamadım. Ayrıca güvenli klasör için de desen ayarlıyoruz ve orada deseni unuttum seçeneği varken telefona koymamaları insanın sinirini bozuyor. Ayrıca Samsung telefonum nerede uygulaması var, telefonunuzu uzaktan kilitleme-açma, fabrika ayarlarına çevirme, dosyaları aktarma gibi birçok seçenek var, bir kez işim düştü onda da bir ayarı açmadığım için hata verdi iş görmedi. Neyse sütten ağzım yandı artık yoğurdu üfleyerek yerim. Bu arada format atmadan hemen önce aklıma geldi, Gmail 2 faktörlü doğrulama kullanıyor, telefona mesaj geliyordu. Formattan önce Allah'tan onu kaldırdım yoksa telefonu açarken mailimi de giremeyecektim. Benzer durum yaşayacak olursanız ve telefonunuz o an işlevsiz kaldıysa Gmail ikili doğrulamayı kaldırıp öyle hareket edin. Herkese iyi günler

Geri
Yukarı