S20 FE vs Galaxy A73

Bütçe
12.000
Google'da bile direkt çıkmıyor:).

Doğru kelime ile ararsanız rahatlıkla bulabilirsiniz;

Umarım aşağılamak yerine açıklamayı tercih edersiniz, bu üslup hiç hoş değil.

Aşağılamak mı, tam olarak nerede?

Her telefonlarla ilgili birkaç makale okuyan kişi buraya gelip doğruyu kendisinin bildiğini iddia edip, gerçek doğruyu bilenleri yalanlarsa, bilgi kirliliği oluşturursa; asıl bilgi anlaşılmaz.

Ayrıca bahsi geçen arkadaş madem cihazlardan çok anlıyor, bu tip cihazlarla ilgili küçük bir araştırma yaptığında dahi SoC kelimesi ile karşılaşabilirdi.

Ancak belli olduğu üzere, Epey yorumlarını okumuş; Exynos'un kötü olduğuna inanmış ve bizi burada doğruyu bildiğimiz halde yalanlıyor.

Doğru kelime ile ararsanız rahatlıkla bulabilirsiniz;

Aşağılamak mı, tam olarak nerede?

Her telefonlarla ilgili birkaç makale okuyan kişi buraya gelip doğruyu kendisinin bildiğini iddia edip, gerçek doğruyu bilenleri yalanlarsa, bilgi kirliliği oluşturursa; asıl bilgi anlaşılmaz.

Ayrıca bahsi geçen arkadaş madem cihazlardan çok anlıyor, bu tip cihazlarla ilgili küçük bir araştırma yaptığında dahi SoC kelimesi ile karşılaşabilirdi.

Ancak belli olduğu üzere, epey yorumlarını okumuş; Exynos'un kötü olduğuna inanmış ve bizi burada doğruyu bildiğimiz halde yalanlıyor.

Fikir belirtmek ile yalanlamak farklı şeylerdir. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
SoC'nin daha önemli olduğuna dair bir kanıt var mı? Bilmediğim için soruyorum.
Bunu bilmeyen adam diğer konuda Exynos kötüleyip bana bilgiçlik taslıyor. Yahu şaka mısın birader SOC hakkında en ufak bilgin yok boşuna dememişim.

Sayıla gönderiyorlar bunları bana yemin ediyorum ya.

Fikir belirtmek ile yalanlamak farklı şeylerdir. 🙂
Seninki fikir belirtmek değil cehalet.

Yeni konular

Geri
Yukarı