S20 FE vs Mi 10T Pro vs POCO F3

AlperCesurr

Hectopat
Herkese merhabalar şu 3 telefon arasında kaldım. Kullananlar karşılaştıranlar, araştıranlar, destek olabilir mi? Teşekkürler.

Samsung Galaxy S20 FE 256 GB.
Xiaomi Mi 10t Pro 256 GB.
POCO F3 256 GB.

Herkese merhabalar şu 3 telefon arasında kaldım. Kullananlar karşılaştıranlar, araştıranlar, destek olabilir mi? Teşekkürler.

Samsung Galaxy S20 FE 256 GB.
Xiaomi Mi 10t Pro 256 GB.
POCO F3 256 GB.

Çok da tartışmaya gerek yok.
S20 FE Snapdragon işlemcili model.(Exynos'lu olan alınmaz, sorunlu)
S20 FE SD model mi 10t Pro ile denk sayılır.
Yazılım olarak mi 10t bayağı bayağı bir gerisinde S20 FE SD modelin. Bu sebeple S20 FE SD model diyorum ben.
Bu da neden seçtiğimin bilgilendirmesi olsun :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera ve arayüz olarak aralarında en iyisi S20 FE. S20 FE Eynos modeli performans olarak bu modellere karşı dezavantajlı, S20 FE Snadragon 865 versiyonunu alırsan bu dezavantajın da ortadan kalkar. Önerim S20 FE SD 865 modeli, G780G diye geçiyor model ismi.

Kamera ve arayüz olarak aralarında en iyisi S20 FE. S20 FE eynos modeli performans olarak bu modellere karşı dezavantajlı, S20 FE snadragon 865 versiyonunu alırsan bu dezavantajın da ortadan kalkar. Önerim S20 FE SD 865 modeli, G780G diye geçiyor model ismi.

Çok da tartışmaya gerek yok.
S20 FE Snapdragon işlemcili model.(Exynos'lu olan alınmaz, sorunlu)
S20 FE SD model mi 10t Pro ile denk sayılır.
Yazılım olarak mi 10t bayağı bayağı bir gerisinde S20 FE SD modelin. Bu sebeple S20 FE SD model diyorum ben.
Bu da neden seçtiğimin bilgilendirmesi olsun :D

S20 FE 8 GB RAM, 256 GB hafıza, Snapdragon 865 işlemci olanı düşünüyorum. Ayın 10'unda alacağım o zamana kadar fikriniz değişir veya iyi bir alternatif çıkarsa yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı