S20 FE vs Realme GT 2 vs Poco X5 Pro

Makaleler
4
Yer
İzmit
Orta segment 10.000-12.000 lira arasında bir telefon düşünüyorum ve bu 3'ü bariz şekilde diğer seçeneklerden iyi. Siz olsanız hangisini neden tercih ederdiniz? Ayrıca kullanıcı deneyimleriniz varsa paylaşmanız beni çok mutlu eder.

Realme GT 2 tercih ederdim çünkü Android 15'e kadar destek alacak. S20 FE'nin ise Android 14'ü alıp almayacağı bile kesin değil henüz. Poco X5 Pro ise bu iki cihaz ile kıyas alamaz.

GT 2'nin S20 FE'den tek geride kaldığı kısım kamera performansı.

Realme GT 2 tercih ederdim çünkü Android 15'e kadar destek alacak. S20 FE'nin ise Android 14'ü alıp almayacağı bile kesin değil henüz. Poco X5 Pro ise bu iki cihaz ile kıyas alamaz.

GT 2'nin S20 FE'den tek geride kaldığı kısım kamera performansı.
GT 2'nin su ve toza dayanıklılık sertifikası olmadığı için çok arada kalıyorum yoksa performans yönünden bariz iyi. Acaba maliyetten kısmak için sadece sertifikasını almamış olabilirler mi?

GT 2'nin su ve toza dayanıklılık sertifikası olmadığı için çok arada kalıyorum yoksa performans yönünden bariz iyi. Acaba maliyetten kısmak için sadece sertifikasını almamış olabilirler mi?
Sırf sertifikası yok diye almamak doğru olmaz. Kamera performansı hariç bahsettiğin iki cihazı da ezer GT 2.

X5 Pro bu klasman da bir cihaz değil zaten. Suyun içinde uzun süre kalmadığı sürece sorun olmaz, sıçramalara karşı falan sıkıntı çıkarmaz. Toza karşı çoğu sertifikasız cihaz sorun yaratmıyor, hoparlör ve Type-C girişleri yeni nesil artık.

Orta segment 10.000-12.000 lira arasında bir telefon düşünüyorum ve bu 3'ü bariz şekilde diğer seçeneklerden iyi. Siz olsanız hangisini neden tercih ederdiniz? Ayrıca kullanıcı deneyimleriniz varsa paylaşmanız beni çok mutlu eder.

S20 FE alırdım. En iyi kamera S20 FE de. GT 2'yi kesinlikle almazdım çünkü 888 denilen sorunlu bir işlemciye sahip. POCO X5 Pro da kamerası aman aman değil. En mantıklısı S20 FE.

Yeni konular

Geri
Yukarı