S20 FE vs Realme GT 2

Bütçe
12 bin
Kamera vs çok önemli değilse X4GT alınabilir.

Geçmiş olsun şans.
Ben ortalama 7,5 saat ekran süresi alıyorum.

Ne için kullanacağınıza bağlı aslında oyun içinse S20 FE ya da GT 2'den daha mantıklılar var amacınız tek oyun oynamaksa POCO X4 GT alınabilir.

Ama ben günlük kullanımda performans, iyi kamera ve video performansı istiyorum diyorsanız S20 FE.

Bahsetmiştim.

Sadece amaç oyun için alacaksanız, S20 FE bakmayın ısınıyor.
S20 FE Snapdragon ısınıyor mu?🫨

Exynos olmadığına eminsiniz değil m?
Galaxy Store'den oyun eklentileri, perf Z, Game booster Plus indirin bence FPS ısı takibi vs yapabilirsiniz.
Exynos olmadığına %100 eminim. Hepsiburada'dan 128GB Snapdragon modelini aldım. Zaten kullanılmış telefon gönderdiler, hakem heyeti başvurum var.

Ayarlarda model ismi SM-G780G/DS olarak geçiyor.

Exynos olmadığına %100 eminim. Hepsiburada'dan 128 GB Snapdragon modelini aldım. Zaten kullanılmış telefon gönderdiler, hakem heyeti başvurum var.

Ayarlarda model ismi SM-G780G/DS olarak geçiyor.

Garanti sorgulama yapsana aldığın tarihle uyumlu mu diye bakarsın o zaman kullanılmış olup olmadığını anlarsın.
Aynı model kodu Snapdragon olan ben memnunum.

Screenshot_20230423_145225_Settings.jpg

Garanti sorgulama yapsana aldığın tarihle uyumlu mu diye bakarsın o zaman kullanılmış olup olmadığını anlarsın.
Aynı model kodu Snapdragon olan ben memnunum.

Eki Görüntüle 1751712
30/03/2025 diyor. 30 Martta ulaştığı doğrudur. Fakat telefonun üzerinden jelatin çıkmadı. Ayrıca şarjı ömrü çok hızlı bitmeye başladı, Samsung müşteri hizmetleri güç tasarrufu cart curt diyor çözülmedi.

Videolu kanıtı var direk hakem heyetine ulaştırdım.

Değişim talebinde bulundun mu süreç nasıl gidiyor? Isınması normal ama aşırı ısınması normal değil
Bulundum. İade/değişim talebi yapmadılar. Hepsiburada adlı satıcıdan bunu beklemezdim, hakem heyeti ile tüm belgeleri yükledim hala süreçte.

gt2 de 888 var onda da ısınma sorunu vardır

Kamera vs çok önemli değilse X4GT alınabilir
Ben zaten kamera hiç kullanmiyorum

Ben zaten kamera hiç kullanmiyorum
Kamerası olmasada olur

30/03/2025 diyor. 30 Martta ulaştığı doğrudur. Fakat telefonun üzerinden jelatin çıkmadı. Ayrıca şarjı ömrü çok hızlı bitmeye başladı, Samsung müşteri hizmetleri güç tasarrufu cart curt diyor çözülmedi.

Videolu kanıtı var direk hakem heyetine ulaştırdım.

Bulundum. İade/değişim talebi yapmadılar. Hepsiburada adlı satıcıdan bunu beklemezdim, hakem heyeti ile tüm belgeleri yükledim hala süreçte.
Benim tavsiyem internet telefon alınmamalı bence

Realme GT 2 almanın tek mantıklı açıklaması Android 15 kullanmak için olabilir. Kamera ve arayüz olarak S20 FE'nin ezici üstünlüğü söz konusu. Ayrıca işlemci olarak GT 2 çok çok daha iyi değil, sürdürülebilir performansta Snapdragon 865 çok daha önde. :D SD 888, geçtiği kötü üretim bandı nedeniyle aşırı güç tüketiyor ve bu aşırı güç tüketimi beraberinde ısınma ve pil sorunlarını getiriyor. S20 FE Snapdragon pil olarak da daha iyi.

Geri
Yukarı