S20 FE'den S23 FE'e mi geçmek daha mantıklı iPhone 12 mi?

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Aktif olarak S20 FE kullanıyorum. Aslında telefondan gayet memnunum ama belirli birkaç imkandan dolayı telefon değiştirme imkanım doğdu. S23 FE ya da iPhone 12 düşünüyorum. Sizce hangisi en mantıklısı olur?

S23 FE daha üstün bir cihaz. Ana kamera sensörü S22 ve S23 serisinin sensörü ve işlemcisi de S22 serisinin Exynos varyantinin verimlileştirilmiş hali.
S23 FE, en az iP 13 düzeyine geliyor. İkinci el iP 12 Pro Max de bakabilirsiniz ama biraz bütçe artırmak gerekebilir.

Aktif olarak S20 FE kullanıyorum. Aslında telefondan gayet memnunum ama belirli birkaç imkandan dolayı telefon değiştirme imkanım doğdu. S23 FE ya da iPhone 12 düşünüyorum. Sizce hangisi en mantıklısı olur?

Şimdi telefonu ne üzerine kullanacaksın çoğunluk olarak o da önemli. Oyun falan mı sosyal medya video odaklı mı yoksa sadece alo demek için mi çoğunu söylediğin telefonların hepsi yapar. Sürekli telefon değiştiren biri isen yani satayım model yükseltirim dersen piyasada kolay kolay düşmeyen Apple ama güncellik konusunda S23 FE ile IP 12'nin arasında 3 sene oynuyor S23 FE 2023 yılında çıkma iPhone 12 2020 yılında çıkma. Eğer sürekli model yükseltmek isteyen biri değilsen iPhone 12 yerine daha güncel daha çok özellikli olan S23 FE daha iyi olacaktır iPhone 12'ye verilmez o para hatta düz hiçbir telefonuna yüksek meblağ verilmez IPhone'ların. Ekran teknolojisi 12'den itibaren 15'e kadar piksel yoğunluğuna kadar aynı ve ekranlar hala 60Hz... 😂 değişen şeyler işlemci 2 3 kamera modifikasyon 1 2 tık yüksek batarya ma i al sana sonraki seri. Pro Pro Max'ler dışında alınmaz yukarıdaki bir arkadaşın söylediği gibi. Diğer telefonlarla kıyasladığımızda S23 FE daha ön planda şu an. S23 FE yi şey gibi düşünebilirsin iPhone tarafında SE modelleri gibi. İlla iPhone alacaksan da 2. el tarafında 12 Pro Max falan bulabiliyorsan al dediğim gibi giriş seviye telefonları belli başlı şeyler dışında tamamen copy paste ve çok deli özellikler sunmuyor fiyat farklarına değmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal medyayla, video işleme tarzı işin yoksa s23fe.

Yeni konular

Geri
Yukarı