S20 FE'den S23'e ya da iPhone 13'e geçmek mantıklı mıdır?

Bütçe
26000
Hocam oyun testi yapacaksanız World of Tanks Blitz adlı oyunu test etmenizi rica ediyorum, yeni nesil güçlü işlemcilerin performansını merak ediyorum.

HD kaplamalarla 4 GB veri indiriyor oyun ona göre hesap yaparsınız.

Cumartesi muhtemelen alırım telefonu. Tekrar yazın hocam unutursam buraya bakmayı bildirimden geleyim yapayım testi 13 alacağım kesin.

Hocam eşimdeki iPhone 13'ü ben alacağım. Eşime 14 Pro aldık :D yeni cihaz gelince verileri ona aktaracağız o zaman istediğiniz testi yapabilirim :) 13'e 28 bin vermek mantıksız geldi.
Bu işten en kârlı kişi yenge çıktı, sözde size alacaktık telefonu. 😂
13'ten sonra 14'e geçersiniz herhalde, iPhone sistemi kolay kolay terk edilmiyor.

Sırf üst seviye işlemcilerin gücümü merak ettiğim için sizi zahmete sokuyorum, teşekkürler hocam.

Bu işten en kârlı kişi yenge çıktı, sözde size alacaktık telefonu. 😂
13'ten sonra 14'e geçersiniz herhalde, iPhone sistemi kolay kolay terk edilmiyor.

Sırf üst seviye işlemcilerin gücümü merak ettiğim için sizi zahmete sokuyorum, teşekkürler hocam.

14 ile 13 arası neredeyse hiç fark yok açıkçası o yüzden ya 15 ya da 16'ya geçerim sanırım ileride :)
İnşallah daha iyileri sizin olur :)

14 ile 13 arası neredeyse hiç fark yok açıkçası o yüzden ya 15 ya da 16'ya geçerim sanırım ileride :)
İnşallah daha iyileri sizin olur :)
Ben cimri olmaya karar verdim, bu sene S20 FE alarak yetineceğim. :)

Dediğin gibi iki cihaz arasında pek fark yok, ikisi de iş görür.

Ben cimri olmaya karar verdim, bu sene S20 FE alarak yetineceğim. :)

Dediğin gibi iki cihaz arasında pek fark yok, ikisi de iş görür.

Bir sorun çıkmadıkça güzel cihaz ses tuşu kırılmasa aklıma değiştirmek hiç gelmezdi açıkçası. Ama sonz amanlarda kötü olmaya başlamıştı bataryası su gibi gidiyordu :D

Bir sorun çıkmadıkça güzel cihaz ses tuşu kırılmasa aklıma değiştirmek hiç gelmezdi açıkçası. Ama sonz amanlarda kötü olmaya başlamıştı bataryası su gibi gidiyordu :D
Olur öyle şeyler, 2-3 sene geçince bataryayı değiştirmek gerekiyor.

Bende A70 var, 3 senelik cihaz. Ekranı kırdım ve boyası da deforme oldu, şimdilik S20 FE düşünüyorum. Düzgün kullansaydım 2 sene dâhâ giderdi.

6.1 inch yeterli değil, telefonlar ufak, en ideal boyut s21fe nin ekran boyutu, plus modelleri hem büyük hemde extra 7bin tl lik özellik artısı yok.

6.1 inch yeterli değil, telefonlar ufak, en ideal boyut s21fe nin ekran boyutu, plus modelleri hem büyük hemde extra 7bin tl lik özellik artısı yok.
6.1 inç bana yeterli geliyor. S20fe elde salatalık gibi geliyordu açıkçası.

Olur öyle şeyler, 2-3 sene geçince bataryayı değiştirmek gerekiyor.

Bende A70 var, 3 senelik cihaz. Ekranı kırdım ve boyası da deforme oldu, şimdilik S20 FE düşünüyorum. Düzgün kullansaydım 2 sene dâhâ giderdi.

S20FE alınır bu arada elinizi hızlı tutun alt segment telefonlara ek vergi geldi. A70 3 sene gittiyse S20FE'de 3 sene gider.

@ZCPS21
Amazon satıyor beyaz rengi 12 bin TL. Bana uygun geldi telefoncularda da sorabilirsiniz :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı