S20 FE'ye uyumlu uygun akıllı saat önerisi

Creative52

Hectopat
İyi geceler arkadaşlar S20 FE telefonumda kullanmak için akıllı saat önerileriniz nedir? Mümkünse uygun olsun.

Akıllı saat hakkında hiç bilgim yok.

1-arama geldiğinde saatten gösteriyor fakat saatten konusabiliyor muyuz?

2-normal saati arama yokken dijital olarak gösteriyor mu?

3-sanırım Bluetooth açık olması lazım. Şarjı kaç gün gidiyor. Telefonun şarjınıda çabuk bitirir mi?

4-başka özellikleri varsa söyler misiniz?

Galaxy Watch 4 Classic aldım ben, S10+ kullanıyorum. Çok memnunum, her özellik var. APK oyun yükleyip oyun bile oynatıyor. Tabii öyle yüksek boyutlu değil de, beach buggy, jetpack joyride tarzı oyunlar. YouTube, Instagram, internet tarayıcı falanda giriyor. En son WhatsApp yükledim, onu da kullanabiliyorum. Şarjıda 1 2 gün arası gidiyor. Eve gelince çıkarıp şarja koyarım, yemekti duştu vs zaten dolmuş oluyor. Nabız ölçer, kandaki oksijen gibi gereksiz özellikleri kapatırsan 2 güne yakın şarjı dayanıyor. Tavsiye ederim.

1-arama geldiğinde saatten gösteriyor fakat saatten konusabiliyor muyuz?
Gösteriş yapmaktan fazlası değil.
2-normal saati arama yokken dijital olarak gösteriyor mu?
Bir zahmet.
3-sanırım Bluetooth açık olması lazım. Şarjı kaç gün gidiyor. Telefonun şarjınıda çabuk bitirir mi?
Modele göre açık ekran süresi değişiyor, galiba açık ekran süresinden dolayı ve fiyat/görünüş unsurundan ötürü Huawei saatler tercih ediliyordu.
4-başka özellikleri varsa söyler misiniz?
Çeşitli sensörler bulunuyor akıllı saatlerde, arayüz gibi şeyleri de özelleştirebiliyorsun.

Gösteriş yapmaktan fazlası değil.

Bir zahmet.

Modele göre açık ekran süresi değişiyor, galiba açık ekran süresinden dolayı ve fiyat/görünüş unsurundan ötürü Huawei saatler tercih ediliyordu.

Çeşitli sensörler bulunuyor akıllı saatlerde, arayüz gibi şeyleri de özelleştirebiliyorsun.
Kesinlikle. Ben hiç akıllı saaten konuşan birisine rastlamadım🙂

Kesinlikle. Ben hiç akıllı saaten konuşan birisine rastlamadım🙂
Ben de akıllı saatleri spor harici pratik bulmuyorum, zaman ve kronometre iş görür sadece.
İlgimi çeken quartz veya otomatik saatleri de almak için aylarımı heba etmem gerekiyor, TR ekonomisi işte. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı