S20+ parlaklık sorunu

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce kargom geldi. Ürünü kurdum eski bilgilerimi de aktardım. Ekranı test etmek için açtım ve YouTube'dan 4K video izliyordum. Parlaklık en sonra olmasına rağmen inanılmaz sönük bir ekran ile karşılaşdım. S10+ kullanan arkadaşım ile karşılaştırdık ve S10+ yarım parlaklıkta daha canlı renk veriyordu. Neden böyle oldu? Üretim hatası vs. ise iade nasıl edebilirim?

İkimizin de renk modu canlı'da ve renk dengeleri aynı. Parlaklık ile araştırma yaptım nit değerli olarak S20+ daha yüksek nit değeri sunuyor ama kullanımda dahi çok sönük. Ne yapmalıyım sizce?

Otomatik parlaklığı kapattım demişsiniz gerçi de, kamera ve sensörlere ışık düşürüp bir de öyle deneyebilir misiniz?

Bu da işe yaramazsa maalesef başka çözüm önerim yok.

Otomatik parlaklığı kapattım demişsiniz gerçi de, kamera ve sensörlere ışık düşürüp bir de öyle deneyebilir misiniz?

Bu da işe yaramazsa maalesef başka çözüm önerim yok.

Fabrika çıkışı gelen ekran jelatinin bu konu ile alakası olabilir mi? Bu kadar fark yaratır mı? Ona göre Samsung yetkili servisinden arkadaşlara sorup iade edeceğim.

Fabrika çıkışı gelen ekran jelatinin bu konu ile alakası olabilir mi? Bu kadar fark yaratır mı?
Sanmıyorum. Sonuçta şeffaf bir jelatin, fabrika çıkışlı olarak karartmalı jelatin gelmez diye düşünüyorum.

Fabrika çıkışı gelen ekran jelatinin bu konu ile alakası olabilir mi? Bu kadar fark yaratır mı? Ona göre Samsung yetkili servisinden arkadaşlara sorup iade edeceğim.
Aynı sorun bende de var ekran çok sönük bende hepsi buradadan aldım siz ne yaptınız sorunu nasıl çözdünüz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı