S20FE ilk açılışta ısınıyor

Model problemli falan değil dostum. Sen sorun yaşadın. Kurulumda ısınmayan telefon yok, kendi kullandığım iPhone 12 bile güncellenirken alev gibi oluyor.
Ney ney ney? Ben sorun yaşadım? Açılan konuları gözünüzle görseniz hala inanmazsınız. S20 FE Snapdragon problemli telefon açıklama yapmiyorum acilan konulara bakarsiniz. Hadi eyvallah, başka bir şey söylemiyorum. Donanim olarak en iyisi sorun olarak 1 gunu cikartamiyor ve isinma problemli. Hic cozum vermeye calismayin. Problemli oldugu hakkinda yuzlerce konu var hadi gorusuruz.

Önemli olan kurulum degil zaten kisisel kullanimda.

S20 FE sogutmasi yok kisisel kullanim instagramda asiri isiniyo.

Al işte bir S20 FE mağduru daha. Gelip konularda S20 FE öneriyorlar sonra buraya cevap yazmadan afedersiniz bir yere gidiyor. Yazın her telefon ısınır ama bu model problemli..

İade edin derim.
Hocam bu S20FE ile alakalı değil kurulumla ilgili.Eski telefondan aktardığın veri boyutuna göre ısınmasıda,kasmasıda artar ya da azalır.iPhone'da,Samsung'da,Xiaomi'de kurulum esnasında ısınması normaldir.Kurulumda ısınmayan telefon yok.

@irsuya hocam bu konulardan iyi anlıyor hocam yanlış bilgi vermez.
Ney ney ney? Ben sorun yaşadım? Açılan konuları gözünüzle görseniz hala inanmazsınız. S20 FE Snapdragon problemli telefon açıklama yapmiyorum acilan konulara bakarsiniz. Hadi eyvallah, başka bir şey söylemiyorum. Donanim olarak en iyisi sorun olarak 1 gunu cikartamiyor ve isinma problemli. Hic cozum vermeye calismayin. Problemli oldugu hakkinda yuzlerce konu var hadi gorusuruz.

S20 FE sogutmasi yok kisisel kullanim instagramda asiri isiniyo.

Hocam bu S20FE ile alakalı değil kurulumla ilgili. Eski telefondan aktardığın veri boyutuna göre ısınmasıda, kasmasıda artar ya da azalır. IPhone'da, Samsung'da, Xiaomi'de kurulum esnasında ısınması normaldir. Kurulumda ısınmayan telefon yok.

Yukarida aciklama yaptim hocam. Kurulumda normal fakat kisisel kullanimda normal degil.

Ney ne ne? Ben sorun yaşadım? Açılan konuları gözünüzle görseniz hala inanmazsınız. S20 FE Snapdragon problemli telefon açıklama yapmiyorum acilan konulara bakarsiniz. Hadi eyvallah, başka bir şey söylemiyorum. Donanim olarak en iyisi sorun olarak 1 gunu cikartamiyor ve isinma problemli. Hiç cozum vermeye calismayin. Problemli oldugu hakkinda yuzlerce konu var hadi gorusuruz.

S20 FE sogutmasi yok kisisel kullanim Instagram'da aşırı isiniyor.

Dostum, soğutması olmayan modeller ısınıyor diye sorunlu falan mı oluyor? O cihazın DH anakonusunda binlerce sahibi var, 6-7 saatten aşağı SoT alan yok. Sorun yaşayan sayısı da bir elin parmağını geçmez. O açılan konular da telefonum ısınıyordan ibaret. Instagram’a gelecek olursak, o yazılım problemli, Murat Burç’un kendisi de S20 FE’de sadece İnstagram’da aşırı ısınma sorunu yaşıyor, onun sunucusundaki 14 Pro ve S22 Ultra kullanıcıları da aynı sorundan müzdarip, iPhone 12 kullanıyorum, throttle testinde ısınmadığı kadar Instagram’da ısınıyor.

Yukarida aciklama yaptim hocam. Kurulumda normal fakat kisisel kullanimda normal degil.
Soğutması olmayan bir model için son derece normal. Cihaz şu anda elindeyse CPU-Z’den sıcaklıkları paylaşabilir misin?

Dostum, soğutması olmayan modeller ısınıyor diye sorunlu falan mı oluyor? O cihazın DH anakonusunda binlerce konusu var, 6-7 saatten aşağı SoT alan yok. Sorun yaşayan sayısı da bir elin parmağını geçmez. O açılan konular da telefonum ısınıyordan ibaret. Instagram’a gelecek olursak, o yazılım problemli, Murat Burç’un kendisi de S20 FE’de sadece İnstagram’da aşırı ısınma sorunu yaşıyor, onun sunucusundaki 14 Pro ve S22 Ultra kullanıcıları da aynı sorundan müzdarip, iPhone 12 kullanıyorum, throttle testinde ısınladığı kadar Instagram’da ısınıyor.

Soğutması olmayan bir model için son derece normal. Cihaz şu anda elindeyse CPU-Z’den sıcaklıkları paylaşabilir misin?
Murat hocamda S20FE'den geçemedi bir türlü hocam 😀

Geri
Yukarı