S20FE vs A34

dJanEgerEouPs

Decapat
Bugün bizzat MediaMarkt'te S20FE elime aldım inceledim çok seri ve iyi lakin CPU throttling yükledim işlemci arka taraftan çok camı ısındı. Sonuçlarda iyi çıktı ama işlemci 40 derecelerde geziyordu. Aynı şeyi A34'te yaptım onda da sonuçlar iyi çıktı ama A34 çok az ısındı şimdi S20FE alacaktım ısınmadan bir şey olur diye korkuyorum. Aklıma S21FE geldi bir de onda denedim ama sonuçlar kötü ve bayağı biraz ısındı Exynos işlemci olduğu için şu an A34 mü S20FE mi almalıyım kullananlar veya bilgili olanlar beni aydınlatabilir mi?

Güncellik için A34.
Performans için S20 FE.

Bugün bizzat MediaMarkt'te S20FE elime aldım inceledim çok seri ve iyi lakin CPU throttling yükledim işlemci arka taraftan çok camı ısındı. Sonuçlarda iyi çıktı ama işlemci 40 derecelerde geziyordu. Aynı şeyi A34'te yaptım onda da sonuçlar iyi çıktı ama A34 çok az ısındı şimdi S20FE alacaktım ısınmadan bir şey olur diye korkuyorum. Aklıma S21FE geldi bir de onda denedim ama sonuçlar kötü ve bayağı biraz ısındı Exynos işlemci olduğu için şu an A34 mü S20FE mi almalıyım kullananlar veya bilgili olanlar beni aydınlatabilir mi?
A34 biraz kaba ama işlemcisi güzel yeni dimensity. Maşallah Türkiye kötü diyorlar herkesin 2 3 telefonu var heralde

Son düzenleme:
S20 FE. @yus4ff hocam kullanıyor size net bilgi verebilir.

S20FE işlemcisi daha performanslı. Eğer düz kullanıcı isen, sosyal medyaya gireyim arama yapayım yeter diyorsan A34 alabilirsin. Daha çok performanslı şeyler yapmak isterim video editlerim oyun oynarım vs. diyorsan S20FE de alabilirsin. Biraz sana kalmış yani.

A34 ekran ve batarya konusunda daha başarılı ayrıca güncelleme desteği var S20FE'nin işlemcisi daha güçlü fazla oyun oynamıyorsan A34 de işini görür.

A34 ün kamerası çok iyi değil.
Kendim A54 kullanıyorum kamera konusunda A34'e fark atıyor.
Daha iyisi için S21FE tavsiye ederim. S20FE güçlü de olsa güncelleme konusunda geride.
A54 kamerası gerçekten güzel. A34'ten çıkabiliyorsa çıkmalı. Çıkacaksa S21FE'ye kadar da çıkabilir.

Geri
Yukarı