S21 5G Instagram'da nasıl?

Eeries

Hectopat
Makaleler
1
Yer
AM4
Merhaba, yakın zamanda S21 5G veya iPhone 11 düşünüyordum fakat Instagram performansı düzeldi mi? S22 için iyileştirmeler yapıldığını biliyorum fakat bu durum S21'de nasıl? Yüklenen videolarda kasmalar var mı?

S21'i 2 aydır kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum. Arayüzünde veya günlük kullanımında kasma donma vb. hiç bir durum yaşamadım. Alırken 4000 mAh bataryadan dolayı endişe etmiştim ancak ortalama 6-9 saat ekran süresi ile bir günü çok rahat çıkarıyor cihaz ve bu bahsettiğim Bluetooth, konum, senkronizasyon, 120 Hz ve ekran parlaklığı %60-75 civarlarındayken ki performansı. Ben bu ayarları hep açık olarak kullandığım için ekstra şarj kullanıyor.

Cihaz hakkında sormak edinmek istediğiniz bilgiler var ise yazın cevaplayayım, ben fazlasıyla memnunum iyi ki almışım.

Videoyu direkt Instagram uygulamasından çekerseniz hiçbir zaman Apple kadar optimize olmuyor Android. Fakat S21'in kendi kamerası ile çekerseniz başarılı sonuçlar alırsınız sıkıntı olmaz.

Fakat S21'in kendi kamerası ile çekerseniz başarılı sonuçlar alırsınız sıkıntı olmaz.
Hocam ben zaten direk kendi uygulamasıyla çekmeyi düşünüyordum, o zaman sıkıntı olmaz.

Cihaz hakkında sormak edinmek istediğiniz bilgiler var ise yazın cevaplayayım, ben fazlasıyla memnunum iyi ki almışım.
Cihazı aldıktan sonra ekran koruyucu taktınız mı? Spigen gibi markaların ekran koruyucusu yok sanırım kaliteli bir şey almak istiyorum. Amazonda 1-2 kaliteli buldum fakat 28-30 dolar gibi bir ücret çıkıyor.

Cihazı aldıktan sonra ekran koruyucu taktınız mı? Spigen gibi markaların ekran koruyucusu yok sanırım kaliteli bir şey almak istiyorum. Amazonda 1-2 kaliteli buldum fakat 28-30 dolar gibi bir ücret çıkıyor.
Ekran koruyucu kullanmaya gerek yok artık. Ben daha bir koruyucunu ekranı kırılmaktan koruduğunu görmedim. Telefonun kendi ekranı ise çizilmiyor zaten. Ekstra taktığın ekran koruyucu çizilerek leş bir görüntü oluşturuyor.
Edit: Son 2 yıldır 3 telefon hunharca kullandım. Kılıf kullanırım ama ekran koruyucu asla kullanmam. Bir kere telefonun çizildiğini görmedim. Corning Gorilla Glass için milyon dolarlık argeleri boşa yapmışlar ki @IBarış olumsuz atıp ekran koruyucu övecek sanırım. Ki mat koruyucu alıp Dynamic Amoled ekranıda çöpe atarım demek istemiş.

Cihaz kendisinden ekran koruyuculu geliyor ve hala daha onu kullanıyorum, gözle görülemeyecek kadar kılcal çizikler var ancak kolay kolay çizilebilen bir koruyucu değil gibi. Ancak alırsam sanırım mat ekran koruyucu alacağım. Bence aldığınız zaman direkt olarak ekran koruyucu almayın en azından 3-4 ay üstündeki ekran koruyucu sizi götürür. O sırada indirimde falan belki yakalarsınız.

Spigen'in kendi sitesinde vardı ancak sanırım stoğu bitmiş, belki özel talep ile getirtebilirsiniz.

Edit: Bu arada ekran koruyucu olarak Zore markasını da bayağı öneriyorlar ona da bakabilirsiniz.

Cihaz kendisinden ekran koruyuculu geliyor ve hala daha onu kullanıyorum, gözle görülemeyecek kadar kılcal çizikler var ancak kolay kolay çizilebilen bir koruyucu değil gibi. Ancak alırsam sanırım mat ekran koruyucu alacağım. Bence aldığınız zaman direkt olarak ekran koruyucu almayın en azından 3-4 ay üstündeki ekran koruyucu sizi götürür. O sırada indirimde falan belki yakalarsınız.

Spigen'in kendi sitesinde vardı ancak sanırım stoğu bitmiş, belki özel talep ile getirtebilirsiniz.
Kendi üzerinde ekran koruyucu ile geldiğini bilmiyordum, teşekkürler. Spigen'in stoklarını anlamış değilim, S21 halen daha piyada olan bir telefon. Amazonda takip edip 5-6 ay sonra alayım o zaman.

Kendi üzerinde ekran koruyucu ile geldiğini bilmiyordum, teşekkürler. Spigen'in stoklarını anlamış değilim, S21 halen daha piyada olan bir telefon. Amazonda takip edip 5-6 ay sonra alayım o zaman.
S21, Ultra ve FE modeline göre daha düşük bir ilgiye sahip. Bu yüzden ekran koruyucusu biraz daha az üretiliyor. FE modeli olsaydı aramadığınız kadar bulurdunuz.

Geri
Yukarı