S21 bataryası sıkıntılı mı?

Instagram'ın suçu aslında bu sorun. Maalesef uzun yıllardır Android'in kanayan yarası Instagram.

Hocam merhaba tekrar rahatsiz ediyorum kusura bakmayin.
S21'in kendisinde ekran koruyucu var mi?
Jelatinden bahsetmiyorum. Taktirmaya useniyorum biraz ama sanki kendinde var gibi. Hiçbir yerde bir yazi da bulamadim.

Selam dostlar.
1-2 gün önce S21'e geçiş yaptım 5 yıllık cihazdan sonra.
Telefon harbi güzel tasarım, hız kamera bakımından ki almadan önce de biliyordum zaten.
Batarya konusunda buradan da fikir almak istedim.
Şöyle ki pil hızlı bitiyor. 120Hz kullanıyorum.
Bazı arkadaşlar 5-6 gün bekle pil kendine gelir vs. dedi.
Yorumlarda günü çıkardığı vs. de yazıyordu tabii ki kullanıma göre değişir ama bilemedim.
10300'e aldım ve bu fiyat Max noktamdı ve bu fiyata sanırım tasarım ve kamera açısından daha iyisi yoktu.
Sizce batarya sıkıntılı mı? Yoksa kullanmaya devam edeyim mi?

Bir de malum Instagram story kalite düşüyor biraz ama Instagram veya wp uygulaması içinden çekilen fotoğraflarda çok net bir bulanıklaşma oluyor. Yüzdeki detayları yok edip bulanıklaştırıyor resmen. Evet bu uygulamalar sorunlu ama bu kadar mı tam kestiremedim.

Batarya konusunda da kararsızım.
İyi günler. Cihazın batarya performansından memnun musunuz şuan nasıl? Bu aralar telefon değiştirmeyi düşünüyorum S21'de düşündüğüm modeller arasında.

İyi günler. Cihazın batarya performansından memnun musunuz şu an nasıl? Bu aralar telefon değiştirmeyi düşünüyorum S21'de düşündüğüm modeller arasında.

Memnun değilim maalesef.
1 günü zor çıkarıyor 120 Hz de.
Ama süoer hızlı şarj edersin rahatlıkla kullanabilirisn.

2 aydır S21 kullanıcısıyım ve özellikleri olsun tasarımı olsun gayet memnunum fakat bataryası 4000 mah olduğu için baya sıkıntı bu cihaz için. Orta yoğun kullanımda 1 günü götürebiliyor fakat ağır oyunları oynarsanız 4 5 saat dayanır. FE modelinin bataryası 4500 mah fakat düz S21 e göre bataryası daha hızlı gidiyormuş.

2 aydır S21 kullanıcısıyım ve özellikleri olsun tasarımı olsun gayet memnunum fakat bataryası 4000 mAh olduğu için bayağı sıkıntı bu cihaz için. Orta yoğun kullanımda 1 günü götürebiliyor fakat ağır oyunları oynarsanız 4 5 saat dayanır. FE modelinin bataryası 4500 mAh fakat düz S21'e göre bataryası daha hızlı gidiyormuş.

Hem batarya hem işlemci farki olduğundan S21 FE tercih edilmeli bence.

Geri
Yukarı