S21 FE ısınma sorunu var mı?

Alikskn654

Centipat
Yer
Rize/Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix RX580 8GB İ3 6098P 16GB 2133MHZ RAM 1TB DEPOLOMA WİNDOWS 10
Meslek
Elektronik Teknisyeni
S21 FE alacağım birkaç gün içinde. Acaba içinizde S21 FE kullanan var mı? Isınma sorunu var mı cihazın?

Son düzenleyen: Moderatör:
az şekilde var kullanıyorum beni raahtsız etmiyor

S21 FE alacağım birkaç gün içinde. Acaba içinizde S21 FE kullanan var mı? Isınma sorunu var mı cihazın?

Hocam yaz aylarında oyun oynarken CPU 43 dereceyi gördüm ama onun dışında çok fazla ısınmıyor piyasadaki en iyi fiyat performans telefonlardan fakat Exynos'tan dolayı güç tasarrufu kapalıyken ekran süresi 6 6.3 saat civarı haberiniz olsun. Bu konuda başka bir sorunuz varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

50% ye düşünce performans şikayetvar.com'da ısınma sorunu diye konu açınca görürüm.

Abartılacak derecede durduk yere ısınma sorunu olmuyor hocam genelde oyun oynarken ısınıyor.

Oyun oynarken hemen hemen bütün telefonlar ısınıyor samsunfun işlemciside baya güçlü ben kullanıyorum tek problem şarz alıcaksan

Hocam yaz aylarında oyun oynarken CPU 43 dereceyi gördüm ama onun dışında çok fazla ısınmıyor piyasadaki en iyi fiyat performans telefonlardan fakat Exynos'tan dolayı güç tasarrufu kapalıyken ekran süresi 6 6.3 saat civarı haberiniz olsun. Bu konuda başka bir sorunuz varsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Abartılacak derecede durduk yere ısınma sorunu olmuyor hocam genelde oyun oynarken ısınıyor.

43 derece hiç sıcak bir sıcaklık değil telefon için hele hele bir de yaz ayında benim Note 10s PUBG'de kışın 60 dereceye çıkıyor cayır cayır yanıyor :D

Tamamdır hocam bir sorun olursa ben özelden iletişime geçerim sizinle.

Konu çözülmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı