S21 FE AMOLED yanığı sorunu var mı?

Yukarı'da arkadaş hala devam ediyor, yaşayabilirsiniz diyor?
AMOLED teknolojisi kaynaklı halen ihtimal var.

Ancak Dynamic AMOLED bu sorunu çok büyük ölçüde çözdü.
Benim cihazımda da Dynamic AMOLED panel var. Sizin cihazın düz halini (S21) kullanıyorum.

Birçok AMOLED Ekran'da bu sorun bulunuyor. S21 FE de bu sorun çözüldü mü? AOD açarsam bir sıkıntı olur mu?

AOD açarsan hiçbirey olmaz zira AOD'u takip ederseniz her 5 dakikada bir yer değiştiriyor dynamic AMOLED de yanıklar düzeldi diyorlar ama ben yine de emin değilim.

AOD açarsan hiçbirey olmaz zira AOD'u takip ederseniz her 5 dakikada bir yer değiştiriyor dynamic AMOLED de yanıklar düzeldi diyorlar ama ben yine de emin değilim.

Aylardır kullanıyorum. Galaxy Watch 5'e sahibim. AMOLED yanığı sorunu var ama AOD'yi kapatınca 1 saat sonra düzeliyor. Kaç aydır kullanıyorum ama hiç kalıcı olmadı.

Aylardır kullanıyorum. Galaxy Watch 5'e sahibim. AMOLED yanığı sorunu var ama AOD'yi kapatınca 1 saat sonra düzeliyor. Kaç aydır kullanıyorum ama hiç kalıcı olmadı.

Bendede Watch 5 var dynamic AMOLED onlarda AOD sabit duruyor sadece parlaklık en kısıkta oluyor onda AMOLED yanığı olmuyor ghost screen problemi var bunlar geçici problemler düz AMOLED olanlar direk AMOLED yanığı oluyor onlar kalıcı bir sorun.

Dynamic AMOLED'de yanık sorunu görmeniz çok zor.

Yaşadınız mı? Ben saatlerce güneşte bıraktım bilerek AOD açık, hiçbir şey olmadı. S21 FE.
Hayır yaşamadım. Ama forumda bile şikayetler var.
S22:
S21:
S10:
S20:
Her modelden çıkar daha...

Yeni konular

Geri
Yukarı